Apple iPhone 13 Pro

Apple půjde do trháku. iPhone s nejlepší kamerou pod displejem prý už brzy

  • Technologie se neustále vyvíjí
  • Změny již brzy čekají i iPhone
  • Apple uvažuje o neviditelné kameře

Výřezy v displejích kvůli umístění předních kamer známe jak z nejnovějších řad chytrých telefonů od Applu, tak sem tam i od konkurenčních výrobců. A pokud zrovna telefon nemá notch, tak má pravděpodobně „průstřel“ ; ať už uprostřed nebo mnohem častěji nahoře vlevo na obrazovce.

Moderní iPhone

Podle XDA Developers má Apple opět na stole nápad s neviditelnou kamerou a čtečkou Face ID pod displejem. Na přední straně by se tak nacházela jen čistá obrazovka bez zbytečných kudrlinek. Pokud by to tedy byla pravda, k vidění by byl už v roce 2024, a to u modelové řady iPhone 16, myslí si ostřílený analytik Ming-Čch’ Kchuo.


Nepřehlédněte: Apple skládací iPhone trestuhodně odkládá. Kdy telefon představí?


Kdo si počká, ten se dočká

I když se jedná prozatím pouze a jen o spekulace, je dost možné, že se populární expert vůbec nemusí mýlit. Je totiž pověstný svým poměrně přesným tahem na bránu, což několikrát potvrdil i v minulosti.

Z dostupných informací ještě víme, že kameře pod displejem by neměly vadit ani horší světelné podmínky a viditelnost (jak tento zásadní problém Apple vyřešil, je však nejasné). Brali byste takový iPhone, nebo této technologii stále nevěříte?

Zdroj náhledové fotografie: Sahej Brar / Unsplash (ilustrační)

Total
0
Shares