Skládací iPhone

Apple skládací iPhone trestuhodně odkládá. Kdy telefon představí?

  • Skládací iPhone je v plánu
  • Apple si však dává na čas
  • Kdy se telefonu dočkáme?

Skládací telefony reprezentují – slovy výrobců – inovativní přístup, jak uživatelům dopřát rozměrný displej při zachování kompaktních rozměrů. Značek, které takovou alternativu nabízí, je poměrně dost a další na své ohebné prvotině pracují. Jediný, kdo se drží tak trochu stranou, je Apple.

Skládací iPhone bude

Ten nic takového zatím nepotvrdil, ani nevyvrátil. Různé úniky však prozrazují, že se vývojem skládacího iPhonu přece jen zabývá. Za těch posledních několik let by se na toto téma dala sepsat doslova bichle.


Nepřehlédněte: Apple couvl. Levný iPhone SE (2022) bude vypadat jako z pravěku


Objevují se indicie, že prototyp smartphonu se už dávno designérům povaluje na stole, ale jak bude nakonec vypadat? V tomto směru se názory různí. Inspiruje se Apple Samsungem? Nabídne skládací iPhone véčkového typu nebo vsadí na vzhled à la Galaxy Z Fold3? A další otázka: kdy ho vůbec představí?

Dorazí až v roce 2025

Populární analytik Ming-Čch’ Kchuo na Twitteru vyslovil hypotézu, že se novinky dočkáme nejdříve až v roce 2025. A podle všeho nejspíš půjde o hybrid iPhonu a iPadu, což dává smysl. A jen tak mimochodem: věděli jste, že displeje by mělo zajistit jihokorejské LG?

Zdroj náhledové fotografie: Onur Binay, Unsplash (ilustrační)

Total
0
Shares