Apple iPhone

Barvy, barvy, barvičky! iPhone 14 bude dostupný v těchto odstínech. Tak co, líbí?

  • iPhone 14 se představí už za pár dní
  • Nová řada láká na několik novinek
  • Objevuje se výčet dostupných barev

Před pár dny jsme pro vás připravili takové menší preview s tím, že premiéra nové modelové řady iPhone 14 je de facto na spadnutí a už tu máme oficiální datum premiéry, které zní: 7. září, 19:00 hod. středoevropského času, vysíláno živě ze Steve Jobs Theater v Cupertinu.

I když přesná posloupnost představení jednotlivých novinek stejně jako způsob jejich promování (opět efektní záběry z dronů, bude mít hlavní slovo Tim Cook, přebije znovu forma obsah atd..?) zůstává prozatím tabu, už teď je jisté, co nás čeká a nemine.

Nejen iPhone 14

Dočkáme se iPhonů 14, 14 Max, 14 Pro a 14 Pro Max. Že jste si oblíbili prťavý iPhone 13 mini a doufáte v zázrak? Ten (bohužel) nepřijde. Kalifornský podnik kvůli nezájmu zákazníků uzavírá jednu svoji etapu.


Nepřehlédněte: Podívejte se na nejdetailnější fotografii Měsíce, která vám vezme dech. Závidět může i teleskop Jamese Webba


iPhone 14
Zdroj: Gizmochina / Weibo

Stran designu nemůže být o nějaké výrazné změně vůbec řeč. Vlastně, jedna by se našla. Kalifornský podnik u vrcholných „próček“ odstraní výřez a nahradí jej „pilulkovým“ průstřelem.

A na přetřes stoprocentně přijdou i chytré hodinky Apple Watch Series 8 spolu s Watch Series 8 Pro určené sportovcům a outdoorovým nadšencům. A dost možná, že tento výčet není ani zdaleka konečný, tak se nechme překvapit.

Gizmochina s odvoláním na sociální síť Weibo informuje, že už se v Číně objevily „dummy units“, které do puntíku kopírují barvy, ve kterých budou iPhony 14 k mání: nejprve osvědčená klasika, tedy černá, stříbrná nebo zlatá, k nimž se nově přidá i tmavě fialová či velmi efektní azurově modrá.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Apple

Total
0
Shares