iPhone 14 Pro

Apple fanoušci se dočkali! iPhone 14 Pro zlevnil o 6 500 Kč, a ještě je se 3letou zárukou zdarma

Pokud jste čekali na ideální příležitost, kdy si koupit iPhone 14 Pro nebo 14 Pro Max, je to právě teď. Ty nejlepší telefony od Applu totiž momentálně pořídíte až o 6 500 Kč levněji. iPhony 14 Pro padly do slev – ceny klesly rovnou o několik tisíc. Jedině u Mobil Pohotovosti ale na všechny navíc získáte ještě výkupní bonus, takže iPhone 14 Pro vás vyjde už na 27 990 Kč, což je vůbec nejnižší cena mezi autorizovanými prodejci v Česku.


Nepřehlédněte: Obří oblouk je nejzáhadnější vesmírná megastruktura. Podle vědců je mimo lidské chápaní času a prostoru


iPhony 14 Pro se teď obzvlášť vyplatí – získáte slevu až 4 500 Kč, bonus k výkupu 2 000 Kč a navíc ještě 3letou záruku v hodnotě několika tisíc zdarma. Poslední dvě zmíněné výhody na vás ale čekají pouze u Mobil Pohotovosti.

Ceny po slevě a uplatnění bonusu:

iPhone 14 Pro za 95 Kč měsíčně

Právě díky slevě a bonusu teď může být iPhone 14 Pro váš za pouhých 95 Kč měsíčně. To vše díky revoluční službě Dopředný výkup, která je v Česku unikátní. V Mobil Pohotovosti vám totiž už teď od ceny nového telefonu odečtou jeho budoucí hodnotu po 26 měsících používání. Navíc ještě odečtou výkupní hodnotu vašeho starého zařízení včetně bonusu. Zbytek rozdělí na splátky.

iPhone 14 Pro
Zdroj: Apple
Total
0
Shares