Apple iPhone 14

Apple chystá šokovou terapii. Takhle prý bude vypadat iPhone 14

  • iPhone 14 se představí na podzim
  • Aktuálně už tušíme, jak bude vypadat
  • Nejnovější únik budí vášně

iPhone 14 je letošní vlajková řada od Applu, která si odbyde premiéru už tradičně na podzim. De facto ihned po představení iPhonu 13 se to na internetu začalo hemžit nejrůznějšími zaručenými tipy a rendery, jež proklamovaly, že v letošním roce nás čeká vylepšený design, neviditelná kamerka pod displejem, návrat Touch ID… Zkrátka a dobře, taková ta aprílová klasika.

iPhone 14 lepší, horší?

Až doteď! Jak s předstihem avizuje populární 9to5Mac, na čínské sociální síti Weibo už se stihl mihnout kolosální únik (úsměv). iPhone 14 v plné parádě? Zapomeňte. Musíte si vystačit pouze s přední stranou. Nemluvím však o technologii (LTPO, AMOLED apod.), nýbrž o vzhledu.


Nepřehlédněte: Zásilkovna zdražuje! Od května si Češi za menší balíček příplatí


Takže, co nás na 99,99 % čeká a nemine? Zaprvé, neviditelný fotoaparát se nekoná. A zadruhé, iPhone 14 Pro a 14 Pro Max jako jediné doznají menšího faceliftu. Dominantní výřez nahradí průstřel ve tvaru písmene i, avšak naležato.

Apple zůstává svůj

Zbylé dvě, řekněme, základní varianty budou v tomto ohledu beze změny. A to platí i pro úhlopříčky displejů, které budou totožné s loňskem. Pokud bude něco zásadního jinak, měl by to být hlavní fotoaparát (více pixelů, lepší noční režim, propracovanější software).

Tak, co na to říkáte? Líbí se vám, kam iPhone 14 s největší pravděpodobností spěje a tento posun kvitujete, nebo máte pocit, že je to spíš taková z nouze ctnost? Dejte nám vědět!

Zdroj náhledové fotografie: Jeremy Beznager, Unsplash (ilustrační)

Total
0
Shares