AnTuTu

AnTuTu doslova zbořila tahle novinka. Telefon nasbíral fantastické skóre

  • AnTuTu má nového šampiona
  • Tím je chystaný OnePlus 10T

Aktualizováno v 9:05

Takže změna! Nově se OnePlus na oficiální promo pozvánce chlubí výsledným skóre 1 141 383 bodů. Datum oficiálního představení je 3. srpna.

AnTuTu OnePlus Ace Pro
Zdroj: OnePlus / oficiální promo

Původní článek 25. 7. 2022, 8:45

I když pro nás, kteří se v této branži pohybujeme už nějaký ten pátek, nejsou výsledky syntetického benchmarku AnTuTu úplně stěžejní, stále se najde poměrně velká skupina uživatelů / fanoušků, kteří na něj nedají dopustit.

Populární AnTuTu

A v tomto směru určitě platí příměr …„čím víc proužků, tím víc Adidas“. V dnešní době tzv. milionářských výkonů, je téměř nemožné zaznamenat dominantní skóre, přesto se každých pár tisíc počítá.


Nepřehlédněte: Webbův teleskop poslal další snímek, ze kterého vám spadne čelist. NASA hlásí známky vody na vzdálené planetě


OnePlus 10T
ilustrační / zdroj: OnePlus

Naposledy se něco takové podařilo chystané novince OnePlus 10T (premiéra údajně 2. srpna – pozn. redakce). Ten nedávno v AnTuTu posbíral 1 131 151 bodů, dosud nejvíc ze všech telefonů s operačním systémem Android.

OnePlus 10T / OnePlus Ace Pro

Z dostupných specifikací vyplývá, že smartphone disponuje vlajkovým čipsetem Snapdragon 8+ Gen 1 od Qualcommu doplněným o 12 GB RAM (prý bude i varianta s 16 GB) a 256 GB vnitřní paměti.

AnTuTu OnePlus 10T
Zdroj: AnTuTu

Čelní straně má dominovat velký 6,7palcový OLED displej se 120Hz obnovovací frekvencí a podporou HDR10+. Dále nebude chybět stereo reproduktor, zvýšená odolnost, bleskové 150W nabíjení nebo hlavní 50Mpx fotoaparát, tentokrát bez loga Hasselblad.

Zdroj náhledové fotografie: Josue Ladoo Pelegrin / Unsplash

Total
0
Shares