AnTuTu Mediatek

AnTuTu za duben: Nejvýkonnějším telefonům na trhu kraluje tohle Xiaomi!

  • Výsledky AnTuTu za duben jsou jasné
  • Nejvýkonnější telefon má opět Xiaomi
  • Které smartphony jsou v první desítce?

Jak už dávno víte, AnTuTu je dlouhá léta měřítkem hrubého výkonu mobilních telefonů a tabletů. Uživatelé appku do svých zařízení mohou stahovat zdarma a po uplynutí zhruba desetiminutového testu v přehledné grafické formě zjistí, jak výkonné jejich zařízení ve skutečnosti je.

Duben v čínské režii

Přemýšlíte nad tím, jaký smartphone je aktuálně vůbec ten nejvýkonnější? Tak už nemusíte. Populární benchmark právě zveřejnil nejnadupanější železa za měsíc duben.

Napadl vás některý z letošních vlajkových telefonů od Samsungu nebo herní řady Asus ROG? Vedle jak ta jedle! Všem opět vypálilo rybník Xiaomi. A hodí se dodat, že i další příčky naprosto suverénně ovládly smartphony čínské provenience.


Nepřehlédněte: Malware aneb nejčastější signály, že máte virus v mobilním telefonu. Jak se bránit?


AnTuTu duben 2022
Zdroj: AnTuTu.com

Xiaomi drtí AnTuTu

Aktuální jedničkou je herní žralok Black Shark 5 Pro, který s vlajkovým procesorem Snapdragon 8 Gen 1 spolu s 16 GB RAM a 512 GB paměti dosáhl vysokého skóre 1 062 747 bodů. V těsném závěsu skončily Nubia Red Magic 7 Pro s 1 032 494, respektive Lenovo Legion Y90 s 1 023 934 body.

Tím však výčet milionářských telefonů ani zdaleka nekončí. Za nimi se totiž umístily modely od Vivo, Oppo a celou desítku nejlepších krásně uzavírá nadupaný Realme GT2 Pro (recenze).

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
0
Shares