Objekt, moře, artefakt

Antigravitační artefakt: Kdo vytvořil podivný předmět, který byl nalezen poblíž anomálie v Baltském moři?

  • Tajemný objekt na dně Baltu blokuje elektroniku
  • Nedaleko od něj byl objeven další artefakt

Záhadný objekt na dně Baltu stále nepřestává fascinovat. Když se před lety potápěči potopili ke dnu, spatřili něco, co ze všeho nejvíce připomíná vesmírnou loď, za níž se táhne zřetelná brzdná dráha. Další ponor pak paradoxně přinesl víc otázek než odpovědí. Zjistilo se, že v okruhu 200 metrů kolem objektu dochází k výpadkům elektroniky.


Nepřehlédněte: Poselství z Marsu: Na Zemi spadl z vesmíru dokonale kulatý meteorit s podivnými hieroglyfy


O anomálii na dně Baltského moře, která se v roce 2011 stala senzací, slyšel téměř každý. Na sonaru Petera Lindberga, Dennise Åberga a jejich švédského potápěčského týmu Ocean X, se tenkrát při pátrání po pokladech na dně v centru Botnického zálivu objevil bizarní obraz.

Co na dně Baltu blokuje elektroniku?

Během následujícího vyšetřování vědci zjistili, že v oblasti, kde je neznámý objekt potopený, nefungují žádná elektronická zařízení a dokonce ani satelitní telefony. Týmu expertů se nakonec podařilo odebrat vzorek z této „potopené struktury“ a po provedení řady laboratorních testů se zjistilo, že obsahuje limonit a goethit. Podle izraelského geologa Steva Weinera se jedná o „kovy, které se v přírodě běžně nevyskytují“.

Teorií o tom, co na dně moře leží, se mezitím vyrojilo mnoho. Někteří se domnívají, že jde o tajnou nacistickou základnu nebo věž bitevní lodi, zatímco jiní si myslí, že jde o potopené UFO. Mainstreamoví badatelé jsou však přesvědčeni o tom, že nejde o nic jiného než o přírodní skalní útvar a s lidskou představivosti si zahrává jen zvaný pareidolie.

Antigravitační artefakt

Ať už je to jakkoli, zdá se, že nikdo nechce financovat komplexní výzkum objevu v Baltském moři. Otázkou tedy zůstává, co bylo skutečně objeveno. Možná ještě zajímavější je ovšem to, že poblíž objektu byl později objeven další bizarní předmět, který podle všeho vytváří energetické pole.

Podle Borise Alexandroviče, který jej na břehu Baltského moře našel, bylo po předběžné analýze určeno stáří tohoto artefaktu na přibližně 140 000 let. Pravdivost tohoto tvrzení není možné ověřit, ale když vezmeme v úvahu konvenční historii, je to nemožné. 

Podle některých zdrojů je artefakt složen z několika na naší planetě extrémně vzácných kovů s ryzostí kolem 99,99 %. Nemožná věc, vzhledem k odhadovanému stáří.

Abychom byli upřímní, pravost tohoto podivného artefaktu se zatím ověřit nikomu nepodařilo, stejně jako se nepodařilo prokázat, nakolik jsou tvrzení o něm pravdivá či věrohodná. Pokud se však zakládají na pravdě, nabízí se otázka: Existovala v dávné minulosti na Zemi skutečně nějaká jiná vyspělá civilizace?

Zdroj náhledové fotografie: ArtTower / Pixabay, zdroj: mysteriesrunsolved

Total
0
Shares