Anker Soundcore Liberty 3 Pro

Anker Soundcore Liberty 3 Pro: ANC, LDAC a špičkový design

  • Populární značka se vytasila s novými sluchátky
  • Anker Soundcore Liberty 3 Pro vypadají skvěle
  • Lákají na ANC, LDAC a spoustu nových funkcí

Anker Soundcore Liberty 3 Pro jsou nová sluchátka z produkce oblíbeného a ve světě hudby protřelého výrobce. Už na první pohled jde o pořádný mezigenerační upgrade! Jejich hlavní devízou je aktivní potlačení okolního zvuku (ANC), které umocňuje funkce HearID s použitím 6 mikrofonů.

Opravdu parádní design

Toto kombo dokáže velmi efektivně upozadit veškeré nežádoucí vlivy pro co nejčistší a ničím nerušený poslech. Anker Soundcore Liberty 3 Pro stejně jako konkurenční série Galaxy Buds od Samsungu nabízí tři režimy, které si uživatel volí podle potřeby a okolností. Potěší i podpora vysoce kvalitního kodeku LDAC (nechybí certifikace Hi-Res Audio Wireless).


Nepřehlédněte: Redmi Buds 3 Pro RECENZE: nejlepší levná bezdrátová sluchátka s ANC


Anker Soundcore Liberty 3 Pro
Novinka nejenže skvěle vypadá, ale opravdu umí | foto: Laptop Mag

Sluchátka navíc disponují silnějšími basy a velmi přesnými středy a výškami. Samozřejmostí je zvýšená odolnost proti stříkající vodě IPX4 i slušná výdrž: 8 hodin špunty, pouzdro zajistí dalších 32 hodin. A nesmí chybět ani dedikovaná aplikace se spoustou dalších nastavení a zvukových ekvalizérů.

Česká cena a dostupnost

Novinka jde do prodeje s cenovkou 140 EUR, což odpovídá 3 500 korunám. Dostupnost v České republice oficiálně potvrzena nebyla, ale je téměř jisté, že budou brzy k mání i na našem trhu.

Total
11
Shares