Huawei AppGallery

Angry Birds 2 jsou v Huawei AppGallery. Stahujte zdarma

  • Nabídka aplikací Huawei se rozšiřuje o další velké jméno
  • Do AppGallery přilétají naštvaní Angry Birds 2

Huawei hlásí velké jméno v obchodě AppGallery. Nově je součástí rychle se rozvíjejícího katalogu populární hra Angry Birds 2 od vývojářů Rovio. Nejnovější přírůstek svou významností dokazuje, že vliv AppGallery při oslovování širokého mezinárodního publika roste.


Psali jsme: Aplikace z Google Play vstoupí do Huawei AppGallery rychleji


Již začátkem června oznámila jiná vývojářská společnost Playrix, že přichází do AppGallery s novým a očekávaným počinem Manor Matters, který zve hráče k prozkoumání starého a opuštěného Castlewoodu, kde můžou objevovat a renovovat komnaty a zároveň odhalovat tajemné předměty.

Na něj nyní navazují Angry Birds, tedy nesmírně populární hra, která přetvořila mobilní zařízení na životaschopnou herní platformu. Popularitu značky však naplno spustilo až pokračování Angry Birds 2, které vyzývá uživatele k vytvoření spolupracujícího „hejna“ pro boj s nepřáteli.

Stahujte:

Angry Birds 2
Angry Birds 2 | foto: Rovio

Angry Birds 2 jsou první hrou od společnosti Rovio uvedenou do AppGallery, ovšem film inspirovaný touto hrou je již k dispozici v aplikaci Huawei Video. Kromě herních zážitků si uživatelé budou moci přizpůsobit také vzhled svých telefonů s motivy Angry Birdss, uživatelé s novými chytrými hodinkami Watch3 zase brzy získají přístup k ciferníkům Angry Birds.

Jako jeden z nejrychleji rostoucích trhů s aplikacemi na světě a s 540 miliony aktivních uživatelů měsíčně navazuje AppGallery partnerství s předními značkami a vývojáři her, jako je Rovio, jejichž tituly mají největší globální zásah. Huawei úzce spolupracuje s více než 4 miliony registrovaných vývojářů na neustálém přinášení nového obsahu na platformu, přičemž více než 134 000 aplikací je nyní integrováno do HMS.

Total
8
Shares