Realme GT Neo2 Android 12

Android 12 a Realme UI 3.0 míří do Česka na telefon Realme GT Neo2

  • Realme GT Neo2 byl představen vloni
  • Telefon láká na solidní výbavu i cenu
  • Na cestě je aktualizace na Android 12

Realme GT Neo2 (recenze) je opravdu solidně vybavený telefon s ještě zajímavější cenou, který se v Česku začal prodávat vloni na podzim. Nabízí přehršel výkonu díky procesoru Snapdragon 870, parádní 120Hz Full HD+ AMOLED, velkou baterii s kapacitou 5 000 mAh, rychlé 65W nabíjení a spolehlivý fotoaparát.

Android 12 na dalším Realme

Oblíbený portál RMUpdate už v předstihu avizuje, že na cestě do Evropy (včetně ČR) je čerstvá systémová aktualizace. Ta zahrnuje nejnovější Android 12 a aktuální verzi vlastní nadstavby Realme UI 3.0.

Oproti plánu tak došlo k menšímu zpoždění, protože čínský výrobce prý původně počítal s tím, že update vypustí do oběhu ještě v průběhu února. Balíček s označením RMX3370_11_C.01 má velikost 4,29 GB a jeho obdržení potvrzují i první uživatelé v Itálii.


Nepřehlédněte: Fanoušci motorsportu budou šílet! Realme GT Neo3 Le Mans vypadá božsky


Realme GT Neo2
ilustrační (foto: FONETECH.CZ)

Napěchovaný novinkami

Stran designu zaujmou propracovanější ikony. Ty dostaly zbrusu nový kabátek, jsou trojrozměrné a používají širší škálu barev. Dále se změnilo i rozložení jednotlivých ploch. Vývojáři se jim snažili dát „vzdušnost“, zvýšili kontrast, symboly s textem, aby se zvýraznil význam důležitých informací.

Uživatelé si mohli přizpůsobit ikony, pozadí, písma a další prvky podle svého vkusu. S novou nadstavbou si budou moci zvolit i celkové barevné téma. Vylepšení se dočkala také funkce „Vždy na displeji“ (Always-On), která nabízí zajímavé efekty při úpravách fotografií a nově pracuje s nejrůznějšími motivy.

Zdroj náhledové fotografie: tisková zpráva Realme (ilustrační)

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Zatím žádná aktualizace na UI 3.0, dnes se objevila drobná akt. UI 2.0 A 09. Ještě před měsícem jsem používal OPPO Reno že stejné stáje, se kterým jsem byl moc spokojený. Donedávna neměl podporu v ČR a update jsem musel stahovat z NL . I když tlf.byl z Alzy! 🤔

Comments are closed.