Elektromobil Tesla

Zpíváte si rádi za volantem? Elon Musk slibuje karoke zdarma ve všech elektromobilech Tesla

  • Tesla přichází se skvělou zprávou pro všechny příznivce zpěvu
  • V elektromobilech nabídne speciální karaoke režim zdarma

Pro Elona Muska je blaho zákazníků na prvním místě. Americký miliardář totiž nyní oznámil, že společnost Tesla připravuje pro majitelé svých vozů speciální karaoke mód zdarma, se kterým si budou moci za volantem pořádně „zabékat“!


Nepřehlédněte: Hackeři z Anonymous smazali webové stránky pedofilů. Aby uspěli, museli se vydat do zakázané části internetu


Musk slibuje karaoke pro všechny zpěváky

Generální ředitel společnosti Tesla Elon Musk si svých zákazníků opravdu váží. Dokládá to oznámení na sociální síti Twitter, kde napsal, že všechny elektromobily značky Tesla budou vybaveny funkcemi karaoke zdarma.

Důležité v tomto případě je slůvko „zdarma“. Speciální režim už je k dispozici na vybraných trzích, je však za poplatek, a to se do budoucna, s příchodem softwarové aktualizace, změní.

To znamená, že majitelé populárních elektromobilů se budou moci za jízdy, nebo během nabíjení, pořádně odvázat a za volantem si zazpívat. Musk o automobilovém karaoke nehovoří poprvé, ostatně Tesla dříve koketovala i s myšlenkou zprovoznění své vlastní hudební streamovací služby, ale nakonec od nápadu upustila.

Tesla prodává speciální mikrofon

Zpívat v automobilu jen tak bez mikrofonu by nebyla zábava. Tesla proto už v únoru letošního roku spustila prodej bezdrátového mikrofonu TeslaMic, bohužel zatím jen na čínském trhu, kde se popularita karaoke rovná popularitě pití piva v České republice. Cena mikrofonu v Číně se pohybovala na úrovni 4 tisíc korun.

Zatím netušíme, kdy připravovaný update dorazí a funkci karaoke všem majitelům Tesel zpřístupní. Musk o žádném konkrétním termínu nepsal.

Zdroj náhledové fotografie: Vlad Tchompalov / Unsplash, zdroj Realmicentral

Total
0
Shares