Xtorm Titan Pro

Zázračná powerbanka oživí dva mrtvé notebooky, telefon i hodinky najednou

  • Xtorm Titan Pro je 150W bestie
  • Současně nabije i dva počítače

Powerbanka disponuje čtyřmi USB-C Power Delivery konektory, 24 000mAh kapacitou a podporou průchozího nabíjení. Stavový LED displej a magneticky integrovaný kabel pak posouvají její praktičnost téměř k dokonalosti.


Nepřehlédněte: Čas možná vůbec neexistuje. Všechno se odehrává najednou, tvrdí vědec


Značka Xtorm se dlouhodobě soustředí na vývoj prémiových produktů pro napájení osobní elektroniky. V její nabídce lze najít precizně zpracované kabely, odolné powerbanky a v neposlední řadě také výkonné napájecí stanice Power Station s řadou solárních panelů. Naprostou novinkou pak je powerbanka Xtorm Titan Pro.

Dva vybité notebooky? Žádný problém!

Xtorm Titan Pro uživateli nabízí praktičnost čtyř USB-C konektorů, které bez problémů zvládnou napájet dva notebooky MacBook Air, iPhone a chytré hodinky zároveň. S celkovým 150W výkonem a až 140 W na jediném USB-C portu nečiní novince potíže ani leckterý herní notebook.

Kapacita 24 000 mAh přitom dává tušit, že typický smartphone nabije Xtorm Titan Pro hned několikrát. Díky 100W Power Delivery vstupu lze navíc powerbanku dobít na 100 % již do dvou hodin.

Novinka nadchne nejen výkonem, ale i precizním zpracováním a praktickými detaily jako je propojovací kabel s magnetickým uložením, který je vždy po ruce. Díky podpoře průchozího nabíjení lze na cestách snadno dobít veškerá zařízení z jediné zásuvky – uživatelé tak mohou zapomenout na nutnost vozit hned několik adaptérů a redukcí.¨

Milovníci zajímavých technických řešení jistě ocení i výrazný LED displej, který se objeví pouze ve chvíli, kdy je třeba a jinak zůstává zcela neviditelný. Samozřejmostí je spolehlivá ochrana proti přetížení, hlubokému vybití a zkratu.

Xtorm Titan Pro je extrémním řešením pro ty nejnáročnější. Najdou se však i tací, kteří 150W výkon nevyužijí a přitom by využili praktičnost a další výhody, které powerbanka nabízí. A právě pro ně výrobce přichystal dostupnější verzi Xtorm Titan, která disponuje stejnou kapacitou 24 000 mAh a podporou 60 W.

Ani u tohoto modelu nechybí praktické průchozí nabíjení, magneticky uložený propojovací kabel, nebo neotřelý (ne)viditelný informační displej.

Cena a dostupnost

Powerbanku Xtorm Titan Pro získají zájemci za cenu 4 990 Kč. Dostupnější varianta Xtorm Titan je dostupná o tisíc korun levněji.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Xtorm, zdroj: Xtorm

Total
0
Shares