Samsung Galaxy S23

Zásadní funkce z One UI 6.1 dorazí už za dva dny. Jaké telefony od Samsungu ji dostanou?

  • Očekávaná aktualizace One UI 6.1 s funkcemi Galaxy AI se nezadržitelně blíží
  • Starší populární telefony od Samsungu ji obdrží ještě tento týden

Čekání majitelů starších chytrých telefonů od Samsungu se pomalu chýlí ke konci. Už jen dva dny zbývají do vydání klíčové aktualizace, která přinese funkce umělé inteligence Galaxy AI, s nimiž na konci ledna dorazily nejnovější prémiové modely řady Galaxy S24.


Nepřehlédněte: Tuto běžnou funkci nový iPhone 16 nedostane. Levné mobily s Androidem ji mají roky


Důležitá aktualizace, která nabídne uživatelské prostředí One UI 6.1 s vyspělou umělou inteligencí, je téměř připravena k vydání na loňská špičková zařízení, píše technologický server GSMArena.

Společnost Samsung již dříve oznámila, že všechny funkce Galaxy AI, které byly představeny s nejnovějšími modely Galaxy S24, S24+ a S24 Ultra, budou brzy k dispozici i majitelům Galaxy S23, S23+, S23 Ultra, S23 FE a skládacích Z Flip5 a Z Fold5.

K vydání aktualizaci by mělo dojít už tento čtvrtek, tedy 28. března. Software však nebude okamžitě dostupný pro každého. Jeho zavádění na starší smartphony bude probíhat ve vlnách. Během jednoho měsíce by se ale měli dočkat všichni majitelé níže zmíněných telefonů jihokorejského brandu.

Jaké telefony dostanou One UI 6.1?

  • Galaxy S23
  • Galaxy S23+
  • Galaxy S23 Ultra
  • Galaxy S23 FE
  • Galaxy Z Flip5
  • Galaxy Z Fold5
Samsung a Galaxy AI
Zdroj: Samsung

Co Galaxy AI od Samsungu umí?

Závěrem jen rychlá rekapitulace: Galaxy AI je první komplexní systém umělé generativní inteligence v telefonu. Může vám pomoci s úpravou obrázků, generováním odpovědí na zprávy, e-maily a podobně. Ale pozor, pouze část těchto funkcí je dostupná v zemích Evropské unie (EU).

Mimochodem, umělou inteligenci Galaxy AI si majitelé starších telefonů a tabletů od Samsungu mohou vyzkoušet zdarma díky aplikaci Try Galaxy.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Samsung, zdroj: GSMArena, SamMobile

Total
0
Shares