Září ve znamení slev! Huawei P40 Lite a P40 Lite E jsou nyní bezkonkurenčně nejlevnější

  • Huawei zlevňuje chytré telefon z řady P40
  • P40 Lite má nyní cenovku 5 999 Kč, zatímco model P40 Lite E stojí 3 999 Kč
  • Nabídka je časově omezená

Září přeje slevám. Ať už se vracíte do školních lavic, nebo hledáte pomocníka do pracovního zápřahu či čistě pro zábavu, se slevami od Huawei si vyberete a k tomu ušetříte. Do konce září jsou k dostání za výhodnou cenu chytré telefony Huawei P40 lite a P40 lite E.

P40 lite a P40 Lite E

Huawei P40 lite E nabízí v zadním fotoaparátu trojici snímačů: hlavní s rozlišením 48 Mpx, druhý širokoúhlý má rozlišení 8 Mpx a posledním je 2Mpx senzor určený pro rozlišování hloubky snímků. Telefon navíc nabízí také dostatečnou kapacitu uživatelské paměti, kterou je možné dále rozšířit paměťovými kartami až na 512 GB.

Z funkčního hlediska pak u obou smartphonů potěší rychlé čtečky otisků prstů, umístěné v případě P40 lite na boku telefonu a u P40 lite E na zádech zařízení. Poslední výraznou společnou charakteristikou je pak kapacita baterie, která se u obou zařízení pohybuje kolem 4 000 mAh, což pohodlně pokryje nároky na celodenní používání.

Pokud jsou vaše nároky o něco větší, můžete jim v podobě Huawei P40 lite nadělit ještě čtvrtý modul fotoaparátu, který je určen k pořizování makrosnímků, výrazně výkonnější a rychlejší procesor, rychlé nabíjení nebo čtyři různá barevná provedení telefonu. Ve výbavě najdeme i 6 GB RAM. P40 Lite E má 4 GB RAM.

Bohatá nabídka aplikací

Huawei P40 lite a P40 Lite E obsahují rozhraní EMUI 10 založené na Androidu 10 poháněné Huawei Mobile Services (HMS). Ekosystém aplikací HMS přináší širokou škálu globálních a lokálních aplikací v AppGallery. A pokud zde některé aplikace nenajdete, můžete je vyhledat pomocí vyhledávače Petal Search.

Jaká je cena po slevě?

Do konce září můžete modely Huawei P40 lite a P40 lite E pořídit v obchodu Huawei se slevou 16 %, P40 lite vás tak vyjde na 5 999 Kč. Po přihlášení do zákaznického účtu můžete ještě navíc čerpat slevu 800 Kč na nákup v hodnotě nad 5 000 Kč, přičemž větší nákupy vám zpřístupní ještě větší slevy. P40 lite E vás vyjde na 3 999 Kč.

Total
98
Shares