Samsung MČR v mobilních hrách 2021

Začíná další sezóna Samsung MČR v mobilních hrách 2021

  • Šestá sezóna Samsung MČR v mobilních hrách je na spadnutí
  • Kvalifikace začínají v dubnu

Blíží se nový ročník české mobilní e-sportové soutěže Samsung Mistrovství České republiky v mobilních hrách. Letos se turnaje uskuteční ve hrách Brawl Stars a LoL: Wild Rift. První kvalifikace na listopadové finále začínají už 4. dubna.


Psali jsme: Samsung Galaxy A72 RECENZE: vlajkový telefon za 12 tisíc


Samsung MČR v mobilních hrách 2021

Šestý ročník Samsung Mistrovství České republiky v mobilních hrách nabídne zatím dvě hry. První z nich je taktická střílečka Brawl Stars, ve které soutěžili hráči i v loňském roce. Druhým titulem je mobilní verze oblíbené MOBA League of Legends.

Samsung MČR v mobilních hrách 2021
Samsung MČR v mobilních hrách 2021 | foto: ilustrační

Změřte síly s nejlepšími

V rámci každé hry se odehraje několik měsíčních turnajových sérií (šest pro Brawl Stars a 5 pro LoL: Wild Rift) a dva speciální turnaje (MidSeason a Last Call). Z nich vzejde z každé hry osm nejlepších týmů z Česka a Slovenska, které se kvalifikují do podzimního finále.

Z něho pak vzejde šampion roku 2021. Hrát se však nebude pouze o prestiž ale i o pěkné peníze. Celková finanční dotace letošního turnaje činí 216 000 korun.

Nejdůležitější zápasy sezóny se budou vysílat na Twitchi Playzone, facebookových stránkách Prima COOL a také v primácké aplikaci HbbTV. Strategickým partnerem je opět Samsung, který hráčům poskytne novinky z řady Galaxy A (A72 a A52 5G).

Total
36
Shares