Samsung Galaxy Z Flip3 RECENZE

Youtuber chtěl zničit rozkládací Samsung Galaxy Z Flip. Podívejte se, jak to dopadlo

  • Skládací Galaxy Z Flip prošel testem odolnosti
  • Mučení přežil bez úhony

Skládací véčka se vezou na vlně popularity a jedním z nejpovedenějších na trhu je bez přehánění model Samsung Galaxy Z Flip. Nyní se na YouTube objevil crashtest tohoto telefonu. Jak dopadl? Čtěte níže.

Není asi potřeba stokrát zdůrazňovat, že moderní véčka jsou méně odolná, než jejich bratříčkové v podobě telefonů klasické konstrukce. Známý youtuber Quinn Nelson se přesto rozhodl toto tvrzení vyvrátit.

Dostal do těla

Quinn se s Z Flipem rozhodně nepáral. Jeho počiny v podobě pohazování telefonu na tvrdou zem a v podstatě i chtěné cílené zničení, se mu ale moc nedařily. Telefon vše až nad očekávání přežil.

Jak je to tedy v realitě?

Galaxy Z Flip jistě nevydrží totéž, jako mobily klasické konstrukce, nicméně z videa je patrné, že i nenadálý pád na zem může přežít bez úhony. Na displej se v každém případě musí dávat velký pozor. Není totiž krytý žádným tvrzeným sklem, odolnost zajišťuje pouze vrstva Ultra Thing Glass (UTG). Pro uživatele Galaxy Z Flip to znamená jediné, musí dbát zvýšené opatrnosti při používání svého zařízení, jinak hrozí, že si displej poškodí. Jak totiž ukázaly dřívější testy, displej často poškodíte pouhým nehtem

Total
0
Shares