Xiaomi Foldable

Xiaomi už vychytalo mouchy. Skládací Mi Mix je skoro připraven

  • Xiaomi se skládací konstrukcí se má objevit během dubna
  • Telefon se bude otevírat jako kniha, podobně jako Galaxy Z Fold 2

Jsme zase něco blíže reálnému pohledu na první skládací telefon od Xiaomi. Po různých renderech, kterým byla základem především fantazie autorů, a různých patentových přihlášek, ve kterých vyznal jen málokdo, byly dnes odhaleny fotografie, na kterých je vidět konstrukce skládacího Mi Mix.


Psali jsme: Prodej Xiaomi Mi 11 Lite v Evropě je na spadnutí


Xiaomi okopíruje Samsung a Huawei

Xiaomi půjde s dobou a u svého ohebného klenotu vsadí na stejnou konstrukci, jakou má Galaxy Z Fold 2 a nový Huawei Mate X2. Mobil se tedy bude otevírat podobně jako kniha, což se od uvedení prvního foldu před dvěma roky ukázalo jako nejideálnější konstrukční řešení u moderních skládaček.

Trojitý foťák a premiéra v dubnu

Celý projekt je samozřejmě nadále držen v tajnosti pod pokličkou a můžeme si být jisti, že k představení telefonu tento měsíc nedojde. Dočkáme se ho ale už nejspíš v dubnu, což ostatně potvrzuje také server sparrowsnews.com.

V současných plánech Xiaomi počítá s trojitým hlavním fotoaparátem, jak ukazuje jeden z obrázků. Nový Mi Mix by tak znovu napodobil Galaxy Z Fold 2, ale na Mate X2 už by to nestačilo. Ten má fotomodul s čtveřicí snímačů.

Total
0
Shares