Xiaomi 11T

Xiaomi u telefonů vymění poškozený displej zdarma

  • Xiaomi vymění neúmyslně poškozený displej u telefonů 11T a 11T Pro zdarma
  • Záruka platí půl roku, tedy po dobu šesti měsíců.

Pokud si pořídíte smartphone Xiaomi 11T nebo Xiaomi 11T Pro v období od 11. října do 10. listopadu  (včetně předobjednávek, které běžely od 5.10.) získáte na displej speciální šestiměsíční záruku. Pokud dojde k jeho neúmyslnému poškození, bude opraven nebo bezplatně vyměněn.


Nepřehlédněte: Xiaomi 11T RECENZE: skvělý telefon s náladovým foťákem


Xiaomi displej opraví nebo vymění zcela zdarma

Záruka se vztahuje pouze na neúmyslné poškození displeje, například pádem telefonu a je jednorázová. Xiaomi uvádí, že ji nelze uplatnit v případě, že byl telefon poškozen záměrně. Záruka se také nevztahuje na škrábance a jiné pouze povrchové vady. A kryté nejsou ani škody způsobené malwarem, neautorizovaným softwarem nebo aplikacemi třetích stran používaných spotřebitelem.

Podmínkou pro uplatnění záruky je pořízení telefonu v období od 11. října do 10. listopadu u jakéhokoliv oficiálního prodejce (online nebo offline) Xiaomi produktů na území České republiky.

Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 11T Pro | foto: FONETECH.CZ

Nepřehlédněte: Xiaomi 11T Pro RECENZE: extrémní 120W nabíjení a ohromný fotoaparát


Zákazník si musí telefon aktivovat a v případě pojistné události stačí kontaktovat zákaznickou podporu Xiaomi (kontakty najdete zde). Během reklamace můžete být požádáni o předložení nebo zaslání dodacího listu nebo faktury za nákup.

Nebývalá softwarová podpora

Xiaomi už začátkem září ohlásilo pro telefony řady 11T prodloužení podpory na tři aktualizací systému Android a celé čtyři roky bezpečnostních aktualizací. To znamená, že když nyní telefony dorazily s Androidem 11, tak během následujících let upgradují na Android 12, Android 13 a nakonec i Android 14. Poslední bezpečnostní aktualizaci Xiaomi 11T  a 11T Pro obdrží ve druhé polovině roku 2025.

Total
1
Shares