Xiaomi startuje předobjednávky Redmi Note 9 a Redmi Note 9 Pro. Nabízí dárky zdarma

  • V předprodeji hodnotné dárky
  • V obchodech telefony budou 1. června
  • Zajímavě nastavená cena

Společnost Xiaomi oznamuje, kdy se v obchodech setkáme s nedávno představenými smartphony Redmi Note 9 a Redmi Note 9 Pro. Oficiální prodej bude zahájen už zanedlouho, konkrétně 1. června, ale již od pondělí 25. května budete mít jedinečnou možnost si některý z telefonů, případně rovnou oba, předobjednat.

Aby Xiaomi prodej podpořilo, příchází v rámci předobjednávek se zajímavou akcí. Pokud si do 31. května objednáte v tomto čase Redmi Note 9, navíc k němu obdržíte chytrý náramek Mi Band 3.

S předobjednávkou nadupanější verze Redmi Note 9 Pro pak obdržíte Mi True Wireless Eardbuds a náramek Mi Band 3.

Redmi Note 9 | foto: Xiaomi

Pohodová výbava

Připomeňme, že oba nové telefony spojuje velký IPS displej s vysokým rozlišením, výkonné procesory azajímavá fotografická výbava. Redmi Note 9 s sebou přináší 48Mpx hlavní kameru a 8Mpx širokoúhlý fotoaparát. Dalšími jsou pak 2Mpx makro kamera a 2Mpx hloubkový senzor.

Fotografická výbava modelu Redmi 9 Pro je ještě o krok lepší. Primární hlavní senzor fotoaparátu s rozlišením 64 Mpx a velikostí 1/1.72″ (f/1.89) nabídne podobné vlastnosti jako 48Mpx řešení u levnějšího sourozence. Doplněn je však o 8Mpx ultra širokoúhlý snímač (f/2.2), 5Mpx makro fotoaparát (s AF od 2 do 10 cm) a dále shodný 2Mpx hloubkový senzor.

Redmi Note 9 | foto: Xiaomi

Z barev si vybere každý

Na českém trhu bude telefon Redmi Note 9 Pro dostupný v barvách Instellar Grey, Tropical Green a Glacier White, zatímco levnější Redmi Note 9 zakoupíte v provedeních Midnight Grey, Polar White a Forest Green.

Cena

Redmi Note 9 Pro vás v nižším paměťovém provedení vyjde na 8 399 Kč (6 GB RAM /64 GB), vyšší pak 8 999 Kč (6 GB RAM / 128 GB). Cena Redmi Note 9 je 5 699 Kč za provední 3 GB RAM a 64 GB, zatímco za variantu s 4 GB RAM a 128 GB zaplatíte 6 199 Kč.

zdroj: Xiaomi

Total
5
Shares