Xiaomi Smart Door Lock X

Xiaomi představilo špičkový zámek pro chytré domácnosti

  • Xiaomi představilo nový chytrý zámek
  • Smart Door Lock X má víceúrovňové zabezpečení
  • Značka garantuje jeho naprostou spolehlivost

I když se Xiaomi primárně soustředí na výrobu mobilních telefonů, záběr čínské společnosti je mnohem větší. Ať už v rámci vlastní značky nebo formou rebrandingu má v nabídce široký sortiment dalších chytrých produktů (koloběžky, robotické vysavače, klíčenky, zvonky apod.).

Chytrý zámek od Xiaomi

Jedním z naprosto klíčových segmentů je pro podnik IoT (Internet of Things, Internet věcí), který zahrnuje inteligentní produkty jakožto součást chytrých domácností. A novinka Smart Door Lock X je toho příkladem. Jde o chytrý zámek, který disponuje vysokou mírou zabezpečení díky velmi pokročilé biometrii (celkem 8 volitelných metod).


Nepřehlédněte: Realme 8i unboxing. Co najdete v prodejním balení?


Xiaomi chytrý zámek
Novinka je slovy výrobce opravdový unikát | oficiální foto

Xiaomi tvrdí, že se jedná o jedno z vůbec nejsofistikovanějších zařízení svého druhu. Víceúrovňové ověřování se skládá ze 3D skenu obličeje, čtečky otisky prstů nebo i ultrazvukového senzoru, který detekuje pohyb v okolí dveří. V případě, že cizí osoba u nich postává příliš dlouho, vyšle zámek do telefonu majitele signál.

Česká cena a dostupnost

Novinka jde do předprodeje v Číně údajně zítra 12. října. Oficiální ostrý start včetně ceny? Momentálně není znám, a to platí i pro potenciální dostupnost v České republice.

Total
2
Shares