Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

Xiaomi posílá v Česku do prodeje nový chytrý náramek Mi Band 5

  • OLED displej
  • Velmi slušná výdrž
  • Doporučená cena 1 490 Kč

Xiaomi dnes oznámilo zbrusu nový přírůstek do rodiny svých inteligentních náramků – Mi  Band 5. Přichází s vylepšeným AMOLED displejem, který nejen že zobrazí více statistik v reálném čase, ale dovoluje také uživatelům, aby si ho přizpůsobili k obrazu svému za pomoci více než 65 motivů a přizpůsobitelných funkčních modulů. Mimochodem, displej nabízí úhlopříčku 1,1 palce s rozlišením 294 × 126 pixelů a zobrazuje celou řadu důležitých informací, například notifikace z připojeného mobilu.

Lepší PAI i přesnější měření tepu

Díky optimalizovanému PPG senzoru, Mi Band 5 nyní nabízí přesnější měření tepové frekvence pro 11 typů cvičení včetně veslování, jógy, švihadla a dalších. Mezi nové funkce patří například detektor stresu, dechová cvičení nebo program pro lepší sledování PAI (Personal Activity Intelligence). Zařízení je pochopitelně voděodolné a můžete si ho tedy vzít například na plavání, šnorchlování či do sprchy.

Mi Band 5 | foto: Xiaomi

Nabíjení prošlo také zřetelným vylepšením. Díky propracované magnetické nabíječce, kterou leze snadno přichytit za zadní stranu displeje, již nemusíte odstraňovat snímač z popruhu náramku. Navíc, Mi Smart Band 5 vydrží až 14 dní na jedno nabití. Díky tomu, že je náramek kompletně ovládaný přes chytrý telefon, tak jistě oceníte novou funkci fotoaparát, která vám umožní pořizovat snímky bez dotyku mobilu.

Mi Band 5 je od dnešního dne v prodeji u vybraných partnerů za 1 490 Kč nebo na stránkách xiaomi-czech.cz.

Total
18
Shares