Mi Watch Lite

Xiaomi posílá na globální trh hodinky Mi Watch Lite. Cena vás uzemní

  • Xiaomi Mi Watch Lite lákají na příznivou cenu a podporu GPS
  • Baterie by měla při běžném používání vydržet 9 dní

Společnost Xiaomi představila nové chytré hodinky s názvem Mi Watch Lite, jejichž velkým lákadlem je dlouhá výdrž na jedno nabití, dále pak také možnost zvolit si vlastní ciferník dle vlastních preferencí a především atraktivní cena.

Je to převlečená novinka

Pokud vám Mi Watch Lite něco připomínají, tak vězte, že se jedná o dříve představené Redmi Watch, pouze přejmenované a vyslané na celosvětový trh. Těšit se tak můžete na displej s rozlišením 320 × 320 pixelů s bohatým výběrem ciferníků; výrobce slibuje až 120 typů.

Ideální pro sportovce

Mi Watch Lite podporují 11 tréninkových režimů, které zahrnují venkovní běh, venkovní cyklistiku, vnitřní cyklistiku, běžecký pás, plavání venku nebo v bazénu, freestyle, kriket, trekking, běh nebo chůzi.

Mi Watch Lite
Mi Watch Lite | foto: Xiaomi

Hodinky zvládnou měřit tep, kvalitu spánku a nechybí ani funkce, která vás naučí správně dýchat. Samozřejmostí je tradiční přehled o krocích či spálených kaloriích a mezi další funkce Mi Watch Lite patří upozornění na příchozí hovory, SMS a notifikace, upozornění na nečinnost (pokud například dlouho sedíte), počasí nebo funkce pro vyhledání telefonu, pokud byste ho někde ztratili.

Dlouhá výdrž

Silnou stránkou hodinek bude i výdrž, která slibuje až 9 dní na jedno nabití při běžném používání; baterie má kapacitu 230 mAh. Kromě výdrže potěší přítomnost navigačních systémů GPS, GLONASS a barometru.

Cena?

Xiaomi Mi Watch Lite budou dostupné v bílé, černé a modré barvě. Přestože cena zatím oznámena nebyla, bude se určitě pohybovat hluboko pod hranicí 2 tisíc korun.

Total
1
Shares