POCO Watch, POCO Buds Pro

POCO MANIA v plném proudu. Xiaomi uvedlo nové hodinky i sluchátka s ANC

  • Xiaomi jede jak namydlený blesk
  • Po herním telefonu uvedlo další novinky
  • Jsou to POCO Watch a POCO Buds Pro

Xiaomi dnes pokračuje ve spanilé jízdě a po herním telefonu POCO F4 GT nám servíruje další novinky: chytré hodinky POCO Watch a povedená bezdrátová sluchátka POCO Buds Pro Genshin Impact Edition, jež ocení zejména fanoušci celosvětově populárního fenoménu.

POCO Watch

Tyto smartwatch jsou optimální volbou nejen pro milovníky fitness, ale i další sportovní a outdoorové nadšence, kteří sází na individuální styl, praktičnost a jednoduchost. Hlavní devízou je design a parádní 1,6″ AMOLED displej vsazený do titěrného rámečku.


Nepřehlédněte: Američané se chystají vybudovat datacentra na Měsíci. Napájet je má nukleární reaktor


POCO Watch
Zdroj: Xiaomi

Hodinky využívají proprietární systém, nabízí více jak 100 cvičebních a tréninkových režimů, desítky ciferníků nebo GPS s vysokou přesností. A samozřejmostí je i monitorování spánku nebo SpO2. POCO Watch disponují baterií, jež vydrží – slovy výrobce- až 14 dní.

POCO Buds Pro

POCO Buds Pro Genshin Impact Edition jsou speciálně navrženy pro fanoušky akční hry Genshin Impact. V momentě jejich zapnutí uslyšíte známá hlasová oznámení od ikonické postavy Klee. Stačí je vytáhnout z pouzdra inspirovaného Kleeho batohem, nasadit si je a ponořit se do hry.

Špunty mají ANC, pyšní se také zvýšenou odolnosti IPX4 a díky pokročilým algoritmům umělé inteligence dokáží zajistit čistý a jasný zvuk i ve zhoršených podmínkách nebo velmi hlučném prostředí.

POCO Buds Pro
Zdroj: Xiaomi

Na jedno nabití nabízí výdrž kolem 6 hodin, dobíjecí pouzdro zajistí energii na dalších 28 hodin (výdrž baterie s nabíjecím pouzdrem, vypnuté potlačení šumu, hlasitost 50 %, kódování AAC).

Cena a dostupnost

Ceny a dostupnost sluchátek POCO Buds Pro Genshin Impact Edition a hodinek POCO Watch budou oznámeny později. Další speciální nabídky včetně výrazných slev v rámci POCO MANIA sledujte na live streamu 2. května od 17:30.

Zdroj náhledové fotografie: tisková zpráva Xiaomi

Total
0
Shares