Logo společnosti Xiaomi

Xiaomi otevře novou prodejnu v Plzni. Nabídne telefon za 499 Kč, náramek Mi Smart Band 5 za 99 Kč

  • Xiaomi o víkendu otevře novou prodejnu v Plzni
  • Zákazníkům nabídne telefon Redmi 9A za 499 korun
  • Chytrý náramek Mi Smart Band 5 bude mít za neuvěřitelných 99 Kč

Společnost Xiaomi v sobotu 18. září otevře na území České republiky už svou dvanáctou prodejnu. S dalšími sedmi pop-up story tak bude značkové zboží tohoto výrobce dostupné na celkem 29 místech. V rámci akce nabídne Xiaomi chytrý telefon doslova za hubičku, jen za 499 korun.


Nepřehlédněte: Máte Xiaomi? Pozor! Android 12 nedostanou tyto telefony


Xiaomi si přichystalo fantastické slevy

Xiaomi si u příležitosti otevření nového obchodu připravilo pro návštěvníky výrazné slevy například na populární Redmi Note 10S (6/64 GB), který se běžně prodává za 5 999 korun, ale v sobotu bude v omezeném množství 20 kusů k mání za pouhých 999 korun. Pro výhodný poměr ceny a výkonu oblíbený telefon Redmi 9A 2/32GB v černé barvě se bude během slavnosti prodávat za 499 Kč. Běžná cena je přitom 2 699 Kč. Radost bude mít prvních 50 nejrychlejších zájemců. Prvních 100 fanoušků Xiaomi si také bude moci koupit chytrý náramek Mi Smart Band 5 za 99 Kč. Běžná cena tohoto sportovního doplňku je přitom 799 korun.

Xiaomi nabídne telefony za 499 Kč. Otevírá novou prodejnu v Plzni
Xiaomi nabídne telefony za 499 Kč. Otevírá novou prodejnu v Plzni

Po celý den navíc pro všechny zájemce platí až do vyprodání zásob sleva 30 % na veškerý sortiment prodejny (sleva se počítá z původní ceny produktu a nelze ji kombinovat s jinými slevami). Aby se příznivci značky při čekání nenudili, mohou si například uvnitř prodejny nechat zhotovit zábavný autoportrét a odnést si jej s sebou. Probíhat také budou nejrůznější soutěže o skvělé ceny.

Kdy a kde:

  • Smetanovy sady 15, 301 00 Plzeň
  • Sobota 18. září
  • Slavnostní přestřižení pásky a otevření: 11:00

Důležité upozornění

Akce platí pouze v sobotu 18. září nebo do vyprodání zásob. Slevy nelze kombinovat s jinými slevami či akčními nabídkami. Každý zákazník může zakoupit pouze jeden zlevněný produkt (Redmi Note 10S 6/64GB, Redmi 9A 2/32GB černá nebo Mi Smart Band 5). Na tyto produkty se již sleva 30 % nevztahuje. Se slevou 30 % si lze zakoupit jeden vybraný nezlevněný produkt na jednoho zákazníka. Sleva 30 % platí do vyprodání zásob.

V rámci akce je potřeba dodržovat hygienická opatření. Mějte prosím po celou dobu nasazený respirátor FFP2 a dodržujte rozestupy dva metry jak venku ve frontě, tak uvnitř prodejny. U vstupu do prodejny bude umístěna desinfekce rukou.

Total
1
Shares