Xiaomi nezastavuje! O víkendu spouští slevové tornádo. Produkty zlevní až o 90 %

  • Víkendová akce a slevy až 90 %
  • K telefonům Redmi Note 9 a Note 9 Pro hodnotné dárky zdarma

Již tento víkend, od pátku 19. června do neděle 21. června, se prožene vybranými prodejnami Xiaomi slevové tornádo. Z nabídky více jak stovky produktů si budou mít zákazníci možnost pořídit vysněné kousky se slevou až 90 %.

Kam slevy dorazí?

Návštěvníci se mohou těšit na zlevněné modely Redmi Note 7, Mi Pocket Speaker 2 a mnoho dalších. Slevy dorazí na prodejny v Hradci Králové, Teplicích, Opavě, Ostravě, Olomouci a Frýdku-Místku. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Ilustrační obrázek | zdroj: Xiaomi

Na své si přijdou i zájemci o koupi telefonu z nedávno představené série Redmi Note 9, kteří až do konce června k nákupu dostanou dárky zdarma. Akce probíhá do konce června u všech vybraných prodejců a na e-shopu https://www.xiaomi-czech.cz/.

Akce k telefonům série Redmi Note 9

Připomeňme, že k Redmi Note 9 Pro bude až do konce června zdarma dárek v podobě fitness náramku Mi Band 3 a sluchátek True Wireless Earbuds. Celý balíček je nyní dostupný za 8 999 Kč pro paměťovou verzi 128 GB a za 7 999 Kč pro variantu 64 GB. Nižší model série Redmi Note 9 je  k dispozici s fitness náramkem Mi Band 3 zdarma za 6 199 Kč pro paměťovou verzi 128 GB a za 5 699 Kč pro verzi 64 GB.

zdroj: Xiaomi

 

Total
3
Shares