Xiaomi MIX Fold 2

Xiaomi chystá prvotřídní lahůdku. Připravuje nejtenčí skládací telefon na trhu

  • Mix Fold je skládací telefon od Xiaomi
  • Sází na na líbivý design i skvělou výbavu
  • Čínský značka chystá letos nástupce

Není pochyb, že se ohebná prvotina Mi Mix Fold ihned po uvedení prodávala zatraceně dobře. Tato chytrá knížka, až po strop nabitá prvotřídními technologiemi i výbavou, se vloni na domácím trhu stala bestsellerem.

Xiaomi MIX Fold 2

Doslova lusknutím prstu výrobce prodal víc jak 30 tisíc kusů a další objednávky se jen hrnuly. V tomto ohledu jde o sukces jako hrom. A právě úspěch ponejvíce stojí za tím, že je v chystání nástupce.

Ten se už stihl objevit v databází IMEI a podle zvěstí, jež kolují na internetu, není tento smartphone daleko od představení. Co o Xiaomi MIX Fold 2 dosud víme? Popravdě nic moc, ale pár střípku pro vás máme.


Nepřehlédněte: Xiaomi 12 Ultra uniká poprvé naživo. Hlavní fotoaparát vypadá brutálně!


Parádní výbava, Android 12

Zařízení by mělo mít vnitřní 2K displej s 8″ úhlopříčkou a podporou 120Hz obnovovací frekvence. Vnější panel by mohl být 6,5 palce. Uvnitř najdeme procesor Snapdragon 8 Gen 1, až 12 GB RAM a 512 GB paměti.

Z další výbavy je jasný operační systém Android 12, MIUI 13 a baterie s kapacitou přes 5 000 mAh. A jak před pár dny na Twitteru informoval populární @IceUniverse, půjde o nejlehčí a zároveň nejtenčí skládací telefon na trhu.

Zdroj náhledové fotografie: tisková zpráva Xiaomi (ilustrační)

Total
0
Shares