Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

Xiaomi Mi Smart Band 6 se naučil česky. Aktualizujte

  • Na náramku Mi Smart Band 6 najdete nově i český jazyk
  • Stačí ho aktualizovat a už mluví vaší řečí

Mi Smart Band 6 od společnosti Xiaomi se dočkal zásadní aktualizace. Ta řeší nejpalčivější nedostatek tohoto jinak skvělého sportovního náramku, a to chybějící češtinu. Nový firmware nepříjemnou bolístku napravuje a Mi Smart Band 6 se tak konečně naučil komunikovat kompletně v češtině.


Psali jsme: Recenze Redmi Note 10 5G: nejlevnější 5G telefon


Jak se k češtině dostat?

Stačí nainstalovat nejnovější dostupnou aktualizaci a poté už jen na kartě svého profilu v položce „Další nastavení“ zvolit „Jazyk“ a jednoduše vybrat „Češtinu. Aktualizace by měla být dostupná už pro všechny Mi Smart Band 6 prodávané na tuzemském trhu, ale pokud na váš konkrétní kus zatím nedorazila, stane se tak jistě co nevidět.

Mi Smart Band 6 má parádní výbavu

Xiaomi Mi Smart Band 6 má ve výbavě nádherný AMOLED displej i senzor pro měření okysličení krve (SpO2), který doplňuje snímač tepové frekvence. Náramek umí také spolehlivě monitorovat spánek, včetně REM fáze, a nechybí ani zvýšená odolnost a dvoutýdenní výdrž na jedno nabití. Uživatel má na výběr ze třiceti sportovních aktivit a zároveň je zahrnuta automatická detekce šesti běžných fitness aktivit. Připraveno je také více než 130 ciferníků, které kromě času zobrazují různé informace, aby si vybral opravdu každý.

Total
1
Shares