Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

Xiaomi Mi Band 5: víme, kdy se oficiálně dočká češtiny

  • Xiaomi Mi Band 5 stojí 1 490 Kč
  • V říjnu dostane češtinu

Pro ty z vás, kteří si zakoupili Mi Band 5 od společnosti Xiaomi, máme dobré zprávy. Výrobce právě oznámil, že se chytrý fitness náramek dočká v říjnu aktualizace, která do uživatelského prostředí doplní český jazyk.

Lepší po všech stránkách

Novinka Mi Band 5 přichází s řadou zdokonalení oproti předchozím modelům. Má vylepšený AMOLED displej s vyšším rozlišením, který dělá ovládání náramku uživatelsky příjemnějším. O krok vpřed před svými předchůdci je Mi Band 5 také díky způsobu nabíjení. Nová magnetická nabíječka se snadno přichytí k zadní části náramku a eliminuje tak potřebu odstranění pásku. Baterie vydrží až 14 dní v provozu na jedno nabití.

Mi Band 5 | foto: Xiaomi

Na své si přijdou i příznivci méně obvyklých sportovních disciplín. Pro ně má inteligentní náramek připraveno 11 profesionálních sportovních režimů, určených pro měření výkonu. Mezi nimi je například jóga, veslovací trenažer, lezení, skok přes švihadlo a další. Díky náramku můžete také monitorovat celodenně vaši tepovou frekvenci, mít pod kontrolou kvalitu spánku a hlídat si fyzickou kondici. Ženy pak ocení funkci sledování menstruačního cyklu.

Cena

Xiaomi Mi Band 5 je v prodeji u vybraných partnerů za 1 490 Kč nebo na stránkách www.xiaomi-czech.cz.

Total
1
Shares