Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

Xiaomi Mi Band 5 umožní placení u obchodníka. Známe datum představení

  • Podpora NFC 
  • SpO2 senzor
  • Větší OLED displej
  • Nízká cena

V novém chytrém náramku společnosti Xiaomi s názvem Mi Band 5 se objeví několik zajímavých novinek. Nejdůležitější z nich je bezesporu NFC čip, který umožní pro placení u obchodníka místo klasické platební karty použít právě nový sporttracker na zápěstí.

Další očekávanou funkcí je přítomnost senzoru, který hlídá dech a míru stresu. Tento čip je známý pod názvem SpO2 a ve spojení s novým softwarem v Mi Band 5 vám doporučí i časy, kdy byste se měli například uklidnit a odpočinout si.

Samozřejmostí bude režim „Nerušit“ (Do Not Disturb), který po omezenou dobu tlumí alarmy. Velmi příjemnou informací pak je opětovné zvětšení OLED displeje na celých 1,2 palce z původních 0,95 palce.

Dle dostupných zpráv by měla být dostupná i digitální asistentka. Tu však samotné Xiaomi neprovozuje, ale spolehne se na konkurenční řešení Alexa od Amazonu. Mezi další dostupné funkce má patřit vzdálené ovládání kamery fotoaparátu či dalších pět nových fitness režimů.

Xiaomi Mi Band 5 dle informací bude představen 11. července v Číně, kde by se měl od 18. července prodávat za zhruba 600 Kč bez DPH. Na další trhy se náramek dostane později.

zdroj: GSMArena

Total
0
Shares