Xiaomi Mi A3

Xiaomi Mi A3 aktualizuje na Android 11. Už potřetí

  • Na Mi A3 míří v pořadí už třetí update s Androidem 11
  • Přináší veškeré funkce a skvělé je, že uživatelé zatím nehlásí žádné problémy

Xiaomi Mi A3 se lepí smůla na paty

Chytrý telefon Xiaomi Mi A3 je asi prokletý. Od svého uvedení na trh ho provází tolik chyb, že je to k nevíře. Rozčarování přišlo už s aktualizací na Android 10. Nejen, že byla spuštěna až s více než půlročním zpožděním, ale kvůli množství chyb byla několikrát pozastavena. A s updatem na Android 11 se situace opakuje.

Kdo update nainstalovat, tomu telefon umřel

Xiaomi nový Android 11 poslalo na Mi A3 záčátkem ledna. Jenže co se nestalo. Po pohých pár dnech byla firma nucena aktualizaci stáhnout. Kdo si ji totiž zopravidla nainstaloval, tomu se z telefonu stalo bezcennné těžítko – mobil nebylo možné zapnout ani nabít.


Psali jsme: Xiaomi podalo žalobu na americkou vládu. Chce odstranit z blacklistu


Xiaomi rychle problém opravilo, ale i když byla aktualizace víceméně v pořádku, tak v ní chyběla jedná nativní funkce systému. Navíc obsahovala starší prosincovou bezpečnostní záplatu, i když už byl leden.

Nově už se všemi funkcemi

Nyní tedy Xiaomi skládá v pořadí již druhý reparát. Nejnovější update má lednové zabezpečení systému součástí je také funkce záznamu obrazovky ve formě videa, která v předchozím sestavení chyběla.

Firmware  má označení V12.0.4.0.RFQMIXM a velikost 329 MB. Jeho dostupnost ověřte přes nabídku Nastavení => Systém => Pokročilé => Aktualizace systému.

Total
8
Shares