Xiaomi Mi 11 Pro

Xiaomi Mi 11 Pro bude mít nejvýkonnější bezdrátové nabíjení na světě

  • Chystaný top model od Xiaomi bude výjimečný
  • Podle všeho se bude pyšnit vůbec tím nejrychlejším bezdrátovým dobíjením

Společnost Xiaomi se připravuje nejen na nejhorší možný scénář, protože v noci na dnešek byla zařazena na sankční listinu Spojených států, ale také na uvedení svého nového top smartphonu. Ten, jak už víme, dostane název Mi 11 Pro a v nabídce čínského výrobce se zařadí po bok modelu Mi 11.

Brutálně rychlé bezdrátové nabíjení

Nejnovější informace o Mi 11 Pro hovoří o extrémně rychlém bezdrátovém nabíjení. Jeho maximální výkon by měl dosahovat 80 W, jak upozornil server GSMArena. 4 000mAh baterie Mi 11 Pro by se tak s kompatibilní nabíječkou mohla z 0 na 100 procent kapacity dobít za pouhých 19 minut. Ještě rychlejší pak bude klasické kabelové dobíjení. To bude verze Pro sdílet s klasickou Mi 11 a bude se tak moct pochlubit výkonem 120 W.


Psali jsme: Trump zakázal v USA výrobce telefonů Xiaomi. Prý spolupracuje s čínskou armádou


Vylepšený hlavní fotoaparát

Jinak další specifikace by měla, až na výjimky, být shodné s modelem Mi 11. Displej bude 6,81palcový s technologií AMOLED a 120hertzy. Výrobce nabídne také špičkový procesor Snapdargon 888 od Qualcommu, ale rozdílový bude vylepšený foťák s 10násobným optickým přiblížením a 120násobným hybridním zoomem.

Total
0
Shares