Xiaomi láká na super slevy. Mnohem levnější jsou i nové Watch S1 Active s podporou NFC plateb

  • Xiaomi pořádá akci s názvem Zpátky do školy
  • Přináší výhodné nákupy nejen pro školáky

Xiaomi zpříjemňuje blížící se konec letních prázdnin a zajímavě zlevňuje hned několik telefonů a příslušenství. Výrazně padly ceny například u vybraných modelů oblíbené řady Redmi Note 11, ale také u nových chytrých hodinek Watch S1 Active, které jsou po slevě opravdu lákavou koupí.


Nepřehlédněte: Xiaomi je v Evropě populárnější než Apple. Značka oznámila rekordní výsledky


Xiaomi zlevňuje

Zvláštní pozornost bychom měli věnovat hned dvěma modelům, které jsou dočasně zlevněné o celou tisícovku. Řeč je o Xiaomi Redmi Note 11S, který nyní vychází na 5 990 Kč (běžně 6 990 Kč). A o něco vybavenější Redmi Note 11 Pro teď koupíte za 6 990 Kč (běžně 7 990 Kč).

Sleva na oba telefony ale platí jen do 4. září. U Mobil Pohotovosti k nim ještě navíc dostanete zdarma prodlouženou záruku na 3 roky. A také 25% bonus k výkupní ceně, takže vyměnit svůj starý telefon právě za nové Xiaomi se vyplatí.

Hodinky, chytré váhy, telefony…

Do velmi zajímavé slevy padly také chytré hodinky Xiaomi Watch S1 Active. Jedná se o poměrně nedávno představenou novinku a mimo jiné také o první smartwatch od Xiaomi, které v Česku podporují bezkontaktní platby. Dočasně nyní Watch S1 Active koupíte jen za 3 299 Kč (běžně 4 290 Kč), sleva se přitom vztahuje na všechny tři barevné varianty.

Zlevněných produktů je samozřejmě daleko více. V akci najdete například i bezdrátová sluchátka, robotické vysavače a další příslušenství, včetně monitorů. Kompletní seznam zlevněných produktů si můžete prohlédnout na odkazu níže.

Zdroj náhledové fotografie: Xiaomi, zdroj: Xiaomi

Total
0
Shares