Xiaomi

Xiaomi jede bomby! Doslova za rohem jsou minimálně 4 špičkové telefony

  • Xiaomi chystá další novinky
  • Jde o telefony Redmi i Poco
  • Dostanou špičkovou výbavu

Xiaomi pokračuje v bláznivé jízdě a již brzy vyšle do světa další skvělé telefony. Jmenovitě Redmi K50, Redmi K50 Pro, Redmi K50 Gaming Edition a Poco F4 GT. Ty se budou lišit nejen výbavou, ale i cenou.

Pořádně rychlé Xiaomi

Gizmochina informuje, že v tento okamžik se už smartphony nachází ve fázi schvalovacího procesu čínského certifikačního úřadu. Z dosud známých specifikací se nejčastěji skloňuje osazení špičkovými procesory Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, Mediatek Dimensity 9000 (oba shodně postavené na 4nm litografii), nicméně ve hře je také spolehlivý a dost možný nejlepší loňského roku Snapdragon 870.


Nepřehlédněte: Xiaomi nabídne malý telefon s báječnou výbavou. Možná brzy i v Česku


Xiaomi Poco F3
ilustrační (Zdroj: Xiaomi)

Vezmeme-li v úvahu fakt, že nedávno se už stihly všechny do jednoho mihnout i v databázi IMEI, lze si velmi jednoduše odvodit, že brzké premiéře nestojí už téměř nic v cestě.

108 Mpx Samsung?

Ještě si v rychlosti projdeme i ostatní specifikace: tohle zařízení nabídne rychlý 144Hz 6,67″ Super AMOLED displej, 64Mpx (IMX686 Sony) nebo (a to zní hodně dobře) 108Mpx fotoaparát ISOCELL HM2 od Samsungu, 13Mpx ultra-širokoúhlý senzor, 8Mpx teleobjektiv plus makro snímač (záleží na modelu).

A rovněž nebude chybět ultra rychlé 120W nabíjení, baterie s kapacitou 4 500 mAh a 5 000 mAh, min. 12 GB RAM, 256 GB paměti (UFS 3.1), nejnovější Android 12 nebo poslední verze oblíbené nadstavby MIUI 13.

Zdroj náhledové fotografie: ilustrační, oficiální tisková zpráva Xiaomi

Total
0
Shares