Xiaomi FlipBuds Pro

Xiaomi FlipBuds Pro jsou levným klonem AirPods Pro

  • Xiaomi FlipBuds Pro jsou konkurencí pro AirPody od Applu
  • Výrobce slibuje celkovou výdrž až 28 hodin
  • Díky nízké latenci jsou sluchátka vhodná i pro hráče

V nabídce společnosti Xiaomi, která je známá spíše výrobou smartphonů, se zabydlela nová bezdrátová sluchátka. FlipBuds Pro mají namířeno do prémiového segmentu a tak nepřekvapí, že se velmi podobají populárním AirPods Pro. V prodeji ale budou za výrazně nižší cenu.


Psali jsme: Huawei FreeBuds 4i RECENZE: levné peckovní špunty


FlipBuds Pro jako AirPody a Galaxy Buds

Hlavním tahákem nových Xiaomi FlipBuds Pro je podpora technologie ANC (Active Noise Cancellation), tedy aktivního potlačení okolního hluku. Dle Xiaomi odruší až 40 dBA a uživatel dostane na výběr ze tří speciálních režimů odfiltrování hluku: MHD, letadlo a práce v kanceláři.

Xiaomi FlipBuds Pro
Xiaomi FlipBuds Pro | foto: Xiaomi

S aktivním ANC je výdrž až 5 hodin, bez ANC si uživatel polepší o dvě hodiny na 7 hodin. S nabíjecím pouzdrem, které lze dobíjet moderním USB-C konektorem, vzroste výdrž na 22 (s ANC), respektive 28 hodin (bez ANC). Naplno lze sluchátka kompletně nabít během 35 minut.

Xiaomi FlipBuds Pro
Xiaomi FlipBuds Pro | foto: Xiaomi

Nový mozek a nízká latence

Uvnitř každého sluchátka se nachází čip Qualcomm QCC5151 a kvalitní reprodukci zvuku zajišťují 11mm měniče. Každé sluchátko podporuje intuitivní dotyková gesta: jedním klepnutím například přepnete na další skladbu nebo přijmete hovor.

Z další výbavy se sluší vypíchnout podporu technologie Bluetooth 5.2 a kodeku aptX Adaptive. Xiaomi se také chlubí velmi nízkou latencí, takže sluchátka by mohla zajímat i hráče mobilních her.

Cena

Xiaomi FlipBuds Pro se začnou prodávat 21. května, a to v přepočtu za 3 100 korun. Výrobce bohužel zatím nepočítá s dostupností sluchátek mimo Čínu.

Total
0
Shares