Xiaomi Civi

Xiaomi Civi: úchvatná stylovka za pusu si došlápne na Vivo

  • Xiaomi již brzy představí novinku
  • Civi je novou řadou telefonů pro mladé
  • Čínská premiéra je ohlášena na 27. září

Dlouho se spekulovalo, že čínský brand něco chystá. Naštěstí je nyní všem dohadům konec. Xiaomi Civi je první vlaštovkou nové řady telefonů pro mladé. Zaujme parádním designem, slušným výkonem, a hlavně skvělým selfie fotoaparátem. Co na tom, že na pohled vypadá jako konkurenční vlajkový model Vivo X60 Pro. Zaoblené žiletky prostě letí.

Xiaomi Civi – Stylový krasavec

Stran výbavy to nebude žádný “chcípáček”. Novinka, která si mimochodem odbyde premiéru už 27. 9. 2021, dostane procesor Snapdragon 778 nebo vlajkový Dimensity 1200, velký Full HD+ AMOLED displej (odhadujeme se 120Hz obnovovací frekvencí), v maximální konfiguraci až 12 GB RAM a 256 GB vnitřní paměti.


Nepřehlédněte: Redmi 10 je v Česku! Xiaomi ho nabídne za bezkonkurenční cenu


Xiaomi Civi
Xiaomi Civi | foto: Xiaomi

Tělo Xiaomi Civi bude veskrze ultratenké v již klasickém provedení sklo – kov – sklo s velmi ostrým zkosením na přední i zadní straně. Z toho pramení následující: a) waterfall displej, na který navazují zaoblená záda, bude vypadat efektně, b) s telefon budete muset zacházet jako s princeznou (úsměv).

Skvělý selfie foťák i cena

Zmínili jsme selfie kameru? Ta by měla mít 32Mpx a navíc dostane i automatické ostření. Autoportréty prý budou doslova libové. Hlavní fotoaparát? Ten by měly tvořit tři snímače: primární 64Mpx, nespecifikovaný širokoúhlý plus další makro nebo teleobjektiv. Předpokládaná startovací cena je přibližně 9 000 Kč bez DPH.

Total
1
Shares