Xiaomi Poco

Xiaomi chystá absolutní hit. POCO k nám doveze levný telefon se skvělým displejem

  • Xiaomi se svou značkou POCO opět ukáže, že umí vyrábět skvělé telefony
  • Nový POCO M4 Pro konkurenci zasadí citelnou ránu

Těsně před začátkem mobilního veletrhu MWC unikají detailní specifikace chytrého telefonu POCO M4 Pro, který opět ukazuje, že byste modely Xiaomi rozhodně neměli přehlédnout. Nabídne totiž solidní výbavu za cenu, u které musí jiní dělat kompromisy.


Nepřehlédněte: Pokud jste stáhli tuto aplikaci pro Android, nejspíš vám z účtu ukradne peníze


Nový POCO M4 Pro již brzy dorazí na evropský trh a z toho, co zatím víme, se jeví jako velice zajímavá volba ve střední třídě. Za rozumné peníze totiž nabídne hodně muziky.

Premiéra POCO se blíží

Uvedení telefonu je naplánováno na pondělí 28. února a uskuteční se na veletrhu Mobile World Congress. Nový M4 Pro přinese 6,43palcový AMOLED displej s rozlišením FHD+ (2 400 × 1 080 px) s obnovovací frekvencí 90 Hz. Půjde o první mobil řady M, který bude používat panel technologie AMOLED.

Xiaomi doručí skvělý displej

Obrazovka nebude mít jen parádní pozorovací úhly a skvělé barevné podání, ale také vysoký jas 1 000 nitů a podporu DCI-P3 gamutu. Důležitá ve výbavě je i certifikace Widevine L1, která je nutná k přehrávání videí v maximální možné kvalitě ze služeb jako jsou Netflix, Amazon Prime a některé další. Pro maximální audiovizuální zážitek budou také připraveny stereo reproduktory a konektor typu jack 3,5 mm pro drátová sluchátka.

Android 12 nebo starší Android 11?

Softwarovou stránku pokryje Poco Launcher 2.0, ale musíme si ještě několik hodin počkat na potvrzení, s jakou konkrétní verzí operačního systému Android bude spolupracovat. Společnost Xiaomi avizuje, že další klíčové specifikace zveřejní zítra. Než tedy dojde k samotné tiskové konferenci, o novém POCO M4 Pro (2022) budeme vědět úplně vše. Přístroje s logem POCO patří v nabídce Xiaomi k těm nejlevnějším a ze zaběhlého trendu určitě nevybočí ani připravovaná novinka.

Zdroj náhledové fotografie: Vinicius Amnx Amano / Unsplash

Total
2
Shares