Xiaomi Black Shark 4S

Xiaomi Black Shark 4S: za únik herní bestie může výrobce

  • Xiaomi se etablovalo mezi nejvýznamnější výrobce
  • Na mobilním trhu patří k nejužší špičce
  • Black Shark 4S má být nový herní telefon

Xiaomi ušlo za více jak deset let dlouhou a trnitou cestu. Z provinční značky se stal technologický gigant s globální působností. I když jsou jeho hlavním těžištěm mobily s výborným poměrem cena / výkon, nemá problém předvést i prvotřídní high-endové smartphony. A to už se ani nebavím o těch herních, kde si postupně začíná budovat velmi slušné renomé.

Žralok s pořádně ostrými zuby

Xiaomi Black Shark 4S je horkou novinkou, která již brzy rozčeří stojaté vody v herním rybníce. Tahle raketa bude mít nejen pod kapotou pořádně nabito. O výkon se postará vlajkové osmijádro Snapdragon 888+. Procesor dále doplní minimálně 12 GB RAM a 256 GB vnitřní paměti.


Nepřehlédněte: Xiaomi Android 12: seznam telefonů, novinky v MIUI 13


Xiaomi Black Shark 4S
Nabíjení bude opět raketové | ilustrační foto

Xiaomi Black Shark 4S dostane 120W dobíjení

Displej? Taky žádný „otloukánek“. Očekává se osazení 6,67″ AMOLED panelem se 144Hz obnovovací frekvencí a 720Hz odezvou na dotyk. Baterie, rychlost nabíjení? Šušká se o akumulátoru s kapacitou 5 000 mAh s ďábelský rychlým 120W dobíjením.

Že je příchod Xiaomi Black Shark 4S na spadnutí dokazuje i únik, na který upozornil web Gizmochina. Na produktových promo fotografiích čínské společnosti se totiž objevil vodoznak s názvem tohoto telefonu. Novinka bude mít premiéru 13. října.

Total
0
Shares