Xiaomi Mi A3

Xiaomi A3 dostává neobvyklou aktualizaci Androidu 11

  • Xiaomi Mi A3 dostává prosincové bezpečnostní záplaty od Google
  • Aktualizace má velikost 458 megabajtů, což je na poměry Android One nevídané

Xiaomi Mi A3, který spadá do programu Android One, je z hlediska aktualizací zakletý. Telefon s čistým Androidem bez nadstavby MIUI se dlouhodobě potýká s problémy. Asi netřeba přípomínat update na Android 10, který se povedla až na čtvrtý pokus a problémy mělo Xiaomi i s Androidem 11.


Nepřehlédněte: MIUI 13 už příští týden! Na kterých telefonech Xiaomi, Redmi a POCO?


Vánoční update

Nyní na Xiaomi Mi A3 míří další aktualizace, jsou to konkrétně bezpečnostní záplaty operačního systému z prosince. Firmware s označením V12.0.17.0 RFQMIXM má nicméně neobvyklou velikost – 458 megabajtů, což je na poměry Android One telefonu nevídané.

Co vše update obsahuje uvádí Xiaomi ve výpisu změn. Podstatnou většinu kromě různých optimalizací a samotných záplat operačního systému tvoří opravy různých chyb. Doufejme, že aktualizace se tentokrát obejde bez sebemenších problémů.

Xiaomi A3 aktualizace
Xiaomi A3 aktualizace | foto: GizmoChina

Xiaomi A3 je samý průšvih

Xiaomi Mi A3 od svého uvedení na trh průběžně provází tolik chyb, že je to k nevíře. Rozčarování přišlo už s aktualizací na Android 10. Nejen, že byla spuštěna až s více než půlročním zpožděním, ale kvůli množství chyb byla několikrát pozastavena.

S updatem na Android 11 se situace bohužel opakovala a Xiaomi znovu skládalo reparát. Mimochodem, už dříve bylo avizovánoo, že softwarová podpora Xiaomi A3 skoční v červenci 2022.

Total
0
Shares