Xiaomi 12 Mini

Xiaomi 12 dostane unikátní design a neuvěřitelně tenké rámečky

  • Xiaomi 12 je novou řadou pro rok 2022
  • Údajně dostane špičkový fotoaparát
  • A také poměrně netradiční design

Xiaomi 12 má být novou vlajkovou řadou pro příští rok. To, jestli se trojice telefonů (ano budou tři: základní + varianty Pro a Ultra) dočkáme se jí nejspíše do konce letošního roku. Co však minimálně stojí za pozornost je nové info ohledně designu a zpracování.

Xiaomi 12 klade důraz na design

Naposledy jsme v souvislosti s tímto telefonem psali o tom, že s velkou pravděpodobností dostane 5osou stabilizaci obrazi a naprosto bezprecedentní sestavu fotoaparátů. Dnešní novinka se pro změnu více točí okolo vzhledu. Nedávno totiž internetem zamávala mini kauza, že vysoký manažer čínské značky se zhrozil nad fotkami, které se dostaly ven.


Nepřehlédněte: Xiaomi 12: specifikace, cena a datum představení


Xiaomi 12
Nový render se nesetkal s pochopením | foto: LetsGoDigital

Pravda je však úplně jinde. Wang Teng, produktový šéf Xiaomi, rendery zkritizoval kvůli tomu, že absolutně neodpovídaly realitě. Nechal se slyšet, že Xiaomi 12 nabídne dosud nejvyšší poměr displeje vůči tělu. Toho podnik dosáhne díky extrémně malým rámečkům, které budou zvláště po stranách téměř neznatelné.

Z toho důvodu muselo dojít i k úpravě kovového rámu, který bude jako by zahnutý směrem dovnitř aby se zajistila alespoň částečná ochrana přední panelu.

Total
15
Shares