Xiaomi 11T Pro

Xiaomi 11T Pro v testu AnTuTu. Jaký výkon předvedl Snapdragon 888?

  • Xiaomi 11T Pro je smartphonový superbike
  • Pod kapotou má Snapdragon 888 a 8 GB RAM
  • Už jej pro vás testujeme, jak dopadl v AnTuTu?

V redakci už máme všechny žhavé novinky od Xiaomi. Na mysli máme smartphony Xiaomi 11T, Xiaomi 11T Pro, Xiaomi 11 Lite 5G NE i Redmi 10. A doslova se nám z toho všeho kouří z hlavy. V příštích dnech kromě recenzí čekejte spoustu článků na téma zpracování telefonů, jejich fotoaparátů i výkonu. A právě o výkonu je i tato zpráva.


Nepřehlédněte: Xiaomi 11 Lite 5G NE bere Česko útokem. Jak se nám líbí?


Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 11T Pro | foto: FONETECH.CZ

Populárním benchmarkem AnTuTu, nejpopulárnějším syntetickým testem pro měření výkonu mobilních přístrojů, jsme prohnali nejvýkonnější z novinek, model Xiaomi 11T Pro.

Výkon ve jménu tří osmiček

Xiaomi 11T Pro pohání čipset Qualcomm Snapdragon 888, který integruje osmijádrový procesor se strukturou jader 1+3+4, kdy nejvýkonnější jádro je Cortex-X1, druhá trojice jader je Cortex-A78 a úsporná jádra jsou Cortex-A55. Grafická jednotka je Adreno 660 a součástí celkového řešení je i koprocesor pro umělou inteligenci – Hexagon 780.

Xiaomi 11T Pro v AnTutu: jak to dopadlo?

Testování probíhalo následovně: telefon jsme zapnuli, nechali vše doběhnout a poté spustili AnTuTu (kromě tohoto benchmarku v novém Xiaomi nebyly žádné jiné doinstalované aplikace, byl tak nevinný, jako miminko).

Výsledek? Vůbec ne špatný! 638 385 bodů řadí Xiaomi 11T Pro mezi nejvýkonnější smartphony na současném trhu.

Total
11
Shares