Xiaomi 11T Pro

Xiaomi 11T Pro v testu AnTuTu. Jaký výkon předvedl Snapdragon 888?

  • Xiaomi 11T Pro je smartphonový superbike
  • Pod kapotou má Snapdragon 888 a 8 GB RAM
  • Už jej pro vás testujeme, jak dopadl v AnTuTu?

V redakci už máme všechny žhavé novinky od Xiaomi. Na mysli máme smartphony Xiaomi 11T, Xiaomi 11T Pro, Xiaomi 11 Lite 5G NE i Redmi 10. A doslova se nám z toho všeho kouří z hlavy. V příštích dnech kromě recenzí čekejte spoustu článků na téma zpracování telefonů, jejich fotoaparátů i výkonu. A právě o výkonu je i tato zpráva.


Nepřehlédněte: Xiaomi 11 Lite 5G NE bere Česko útokem. Jak se nám líbí?


Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 11T Pro | foto: FONETECH.CZ

Populárním benchmarkem AnTuTu, nejpopulárnějším syntetickým testem pro měření výkonu mobilních přístrojů, jsme prohnali nejvýkonnější z novinek, model Xiaomi 11T Pro.

Výkon ve jménu tří osmiček

Xiaomi 11T Pro pohání čipset Qualcomm Snapdragon 888, který integruje osmijádrový procesor se strukturou jader 1+3+4, kdy nejvýkonnější jádro je Cortex-X1, druhá trojice jader je Cortex-A78 a úsporná jádra jsou Cortex-A55. Grafická jednotka je Adreno 660 a součástí celkového řešení je i koprocesor pro umělou inteligenci – Hexagon 780.

Xiaomi 11T Pro v AnTutu: jak to dopadlo?

Testování probíhalo následovně: telefon jsme zapnuli, nechali vše doběhnout a poté spustili AnTuTu (kromě tohoto benchmarku v novém Xiaomi nebyly žádné jiné doinstalované aplikace, byl tak nevinný, jako miminko).

Výsledek? Vůbec ne špatný! 638 385 bodů řadí Xiaomi 11T Pro mezi nejvýkonnější smartphony na současném trhu.

Total
0
Shares