World of Tanks Blitz oslavuje šesté výročí. Získává svěží nový vzhled, více tanků a speciální event

  • WoT Blitz slaví šesté narozeniny
  • Nový pdate přináší vizuální vylepšení
  • Součástí aktualizace je i režim Skirmish

Mobilní World of Tanks Blitz má 6 let a vývojáři nám tento milník připomínají vydáním aktualizace, která obsahuje grafické vylepšení, nové britské lehké tanky a celou řadu oslav určených přímo hráčům. A narozeninová párty bude pokračovat až do července, kdy se objeví na omezenou dobu zbrusu nový herní režim Skirmish.

World of Tanks Blitz se neustále rozšiřuje a vývojáři ze studia Wargaming se snaží  dosáhnout co nejlepšího herního zážitku. K dosažení tohoto cíle se nyní ve hře objevuje celá řada skvělých novinek, jako je zpětný ráz hlavní zbraně, dynamické stíny, vozidla zanechávající stopy na zemi, různé známky poškození pro každý typ tanku a vylepšené efekty v prostředí.

WoT Blitz slaví 137 milionů stažení

„S více než 137 miliony staženími a a více než 27 000 různých zařízení je naprosto nezbytné, aby si hru všichni mohli užít i po provedení významných aktualizací,“ říká Andrey Ryabovol, produktový ředitel World of Tanks Blitz. „Přidali jsme tedy nabídku grafické úpravy. Tímto způsobem si hráči mohou zvolit, co se zapne nebo vypne, a dává jim větší kontrolu nad jejich Blitz zážitkem. Doufáme, že si všichni naši hráči užijí oslavy narozenin a všem přeji hodně štěstí na bojišti!“

V rámci aktualizace 7.0 budou na bojišti také vyjíždět tři nové britské tanky:

  • FV 301, Tier VIII
  • Vickers Cruiser, Tier IX
  • Vickers Light 105, Tier X

První top-tier lehké tanky zastupující zemi Jejího Veličenstva budou vyzkoumatelní z Tier VII medium a bude se jednat o The Comet. Tito svižní skauti jsou velmi rychlí a ve srovnání s jinými lehkými tanky je odlišuje jejich relativně dobrá zbroj.

A konečně, velká narozeninová oslava začne speciální akcí, při níž tankisté budou mít za úkol ulovit jedinečný tank VI. Úrovně – P.43 / 06 Anniversario. Ti, kteří akci dokončí, budou navíc odměněni narozeninovým profilem. Hon se uskuteční od 19. do 29. června.

Herní režim Skirmish

A ještě toho přijde mnohem víc! Klenotem v koruně slavností bude zahájení zcela nového časově omezeného herního režimu Skirmish. Vydání je naplánováno na 9. července a dva týmy po pěti v něm budou bojovat na menších mapách, které jsou ideální pro intenzivní a dynamické konfrontace. Hráči budou v tomto režimu potřebovat nervy z oceli, aby byli korunováni vítězem.

zdroj: Wargaming

Total
2
Shares