Samsung

Vyměňte starý za nový a pořádně ušetříte! S akcí od Samsungu koupíte skvělý Galaxy A54 o tisíce levněji

Staré zařízení už vás neposlouchá tak jako dřív? Chcete telefon s velkou porcí výkonu a širokým spektrem špičkových funkcí a fotoaparátem, který dokáže vytvářet vysoce kvalitní fotografie a videa? Vsaďte na model Samsung Galaxy A54! V rámci služby „vyměň starý za nový“ můžete jednoduše odprodat svůj starý telefon, hodinky nebo tablet jakékoliv značky, a mít tak nové zařízení mnohem levněji. Do konce června navíc při nákupu Galaxy A54 získáte bonus až 2 000 Kč k výkupní ceně používaného zařízení. 


Nepřehlédněte: Velká aktualizace pro Samsung Galaxy S23 je tady! Zrychluje ostření, One UI a vylepšuje noční režim


Jednoduchý odprodej

Služba „vyměň starý za nový“ nabízí snadné a rychlé řešení všem zákazníkům, kteří hledají způsob, jak naložit se svým starým zařízením (jakékoliv značky) a ušetřit na novém. Výkup je přitom velice jednoduchá záležitost a ihned při něm zjistíte přibližnou cenu.

Stačí registrovat svůj starý telefon, hodinky či tablet a doplnit veškeré potřebné údaje, jako jsou značka a míra opotřebení. Použité zařízení se vám v souladu s odpověďmi na jednotlivé otázky nacení a vám se zobrazí výkupní cena. Poté už jen vložíte IMEI číslo svého nového Samsungu Galaxy A54 a přiložíte čitelnou kopii účtenky.

Odkoupený model pak stačí odevzdat do jednoho ze servisních center společnosti Samsung, která se nacházejí například v Praze, Brně nebo Ostravě. Popřípadě si můžete objednat jeho vyzvednutí přímo u vás doma. Po zhodnocení stavu použitého telefonu, hodinek nebo tabletu vám společnost ihned zašle jeho výkupní cenu.

V rámci mimořádné akce teď navíc Samsung nabízí jednorázový bonus až 2 000 Kč všem zákazníkům, kteří si zakoupí právě zmiňovaný model Galaxy A54.

Samsung Galaxy A54
Zdroj: Samsung

Příklad v praxi při odkupu telefonu

A jak tedy službu využít? Řekněme, že byste rádi vyměnili svůj Galaxy A51 za nový Galaxy A54. Jednoduše navštivte stránky novysamsung.cz a vyberte, jaké zařízení prodáváte – tedy v našem případě Samsung Galaxy A51. Poté zvolíte barvu a odpovíte na několik otázek.

Pokud máte telefon jen mírně opotřebený, bude výkupní cena 2 400 Kč. A protože jste si zakoupili nový Galaxy A54, získáte navíc dalších 2 000 Kč. S tímto bonusem tak budete mít zbrusu nový telefon Galaxy A54 o 4 400 Kč levnější. Z původní ceny 10 990 Kč se tedy dostanete na pouhých 6 590 Kč.

Příklad v praxi při odkupu tabletu

Kromě telefonu od vás Samsung odkoupí i starší hodinky nebo tablet. Stačí vám na zábavu a projíždění sociálních sítí telefon? Prodejte svůj tablet a získejte zbrusu nový Galaxy A54 s 6,4″ FHD+ Infinity-O displejem. Opět stačí navštívit stránky novysamsung.cz. Zadejte danou značku a model tabletu, například Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G a vyplňte potřebné údaje.

U funkčního přístroje bez opotřebení vám Samsung nabídne výkupní cenu ve výši 6 400 Kč a k ní bonus 2 000 Kč za nákup nového Galaxy A54. Díky službě trade-in a speciální akci tak tento telefon pořídíte za těžko uvěřitelných 2 590 Kč místo původních 10 990 Kč.

Mimořádnou nabídku s bonusem až 2 000 Kč při nákupu nového smartphonu Galaxy A54 můžete využít až do 30. června. Všechny probíhající akce s výkupním bonusem najdete na www.novysamsung.cz. 

Total
0
Shares