Xiaomi 13

Vylepšený telefon Xiaomi úplně zdarma? Víme, kdy dorazí MIUI 14.1 s Androidem 14 a novými funkcemi

  • Obrovské překvapení
  • Xiaomi chystá nadstavbu MIUI 14
  • Součástí updatu bude i Android 14

V krátkém čas za sebou pro vás máme informace o nadcházejících krocích čínského výrobce chytrých telefonů Xiaomi. Zatímco se jeho vývojáři soustředí na vývoj nového uživatelského prostředí MIUI 15, společnost se rozhodla vydat softwarový update MIUI 14.1, aby nezůstala pozadu za konkurencí.


Nepřehlédněte:  Češi, tenhle tablet je doslova neuvěřitelný. Za pouhých 5 490 Kč dostanete přímo královskou výbavu


V Xiaomi připravují nadstavbu MIUI 14.1

Z dostupných informací vyplývá, že hlavním tahákem MIUI 14.1 bude nejmodernější možný softwarový základ. Ano, nadstavba bude založena na operačním systému Android 14 – to je rozhodně skvělá zpráva pro všechny majitele prémiových smartphonů Xiaomi a Redmi, kteří na takovou aktualizaci netrpělivě čekají. 

Softwarová nadílka bude dostupná pro následující telefony: Xiaomi 13, Xiaomi 13 Pro, Xiaomi 13 Ultra, Redmi K60 a Redmi K60 Pro. Očekává se, že aktualizace začne být na první zařízení zaváděna mezi srpnem a listopadem letošního roku.

Xiaomi 12 RECENZE
Zdroj: FONETECH.CZ

Nejen Android 14, ale i nové funkce

Je pravděpodobné, že rozhodnutí Xiaomi vydat MIUI 14.1 je snahou o udržení image a vyhnutí se zklamání ze strany svých zákazníků, kteří očekávají včasné aktualizace systému.

Pokud by společnost s aktualizací svých přístrojů na Android 14 čekala až do chvíle, kdy bude dokončena verze MIUI 15, mohla by se setkat s negativní publicitou. Vydáním průběžné aktualizace Xiaomi vlastně potvrzuje svůj dřívější závazek poskytovat svým zákazníkům nejnovější technologie a aktualizace.

Závěrem lze říci, že rozhodnutí vydat MIUI 14.1 je bezesporu správným krokem. Aktualizace do podporovaných telefonů přinese nejen nejnovější verzi operačního systému Android, ale také nové funkce a lepší výkon.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ, zdroj: Gizchina

Total
0
Shares