Watch Fit Elegant

Vylepšené Watch Fit Elegant vám pohlídají cvičení i zdraví

  • Huawei vylepšil své chytré hodinky Watch Fit
  • Mají lepší pásek a rámeček z oceli
  • Ve velké Británii prodej startuje už příští týden

Společnost Huawei uvádí v tichosti do prodeje nástupce loňských chytrých hodinek Watch Fit. Jmenuje se Watch Fit Elegant a potěší lidi, kteří se zajímají o sport a dbají o své zdraví.


Psali jsme: Huawei P50 nabere zpoždění, premiéra bude až v květnu


Huawei Watch Fit Elegant jako osobní kouč na ruce

Nové chytré hodinky se na první pohled příliš neliší od svého předchůdce, který jsme testovali v této recenzi. Jediným rozdílem oproti loňské verzi je rám z nerezové oceli a měkký řemínek z fluoroelastomeru, který by měl být odolnější vůči teplu, vlhkosti a roztahování.

Zlatá barva těla se bude prodávat s bílým páskem (Frosty White) a stříbrná s černým (Midnight Black). Samozřejmostí je voděodolnost do 5 ATM, což znamená, že jsou hodinky vhodné i pro povrchové plavání. Plávání v rybníku se bát nemusíte, potápění mezi žraloky ale raději vynechejte.

Watch Fit Elegant
Watch Fit Elegant | foto: Huawei

Zdraví na prvním místě

Baterie vydrží při běžném využití až dvanáct dní a kromě toho Watch Fit Elegant zvládnou sledovat 96 různých sportů a podávat o nich podrobné informace prostřednictvím přidružené mobilní aplikace Zdraví. Využívají k tomu různé senzory včetně snímače měření okysličení krve a měření tepu.

Informace se zobrazují na pěkném 1,64palcovém AMOLED displeji s rozlišením 240 × 456 pixelů. V pravé části rámečku najdeme korunku pro ovládání, ale operační systém Lite OS podporuje také navigaci pomocí prstů.

Kdy?

Huawei Watch Fit se ve Velké Británii do prodeje dostanou 24. března v přepočtu za 3 500 korun. Dostupnost hodinek v České republice zjišťujeme.

Total
18
Shares