Kuki má novou appku pro iOS

Vylepšená verze aplikace Kuki pro iOS přináší nové funkce a modernější vzhled

  • Internetová televize Kuki vyvinula novou verzi aplikace pro operační systém iOS
  • Majitelé mobilních zařízení Apple tak nyní mohou využívat všech funkcí, které byly až dosud výsadou ostatních platforem
  • Nechybí třeba ovládání televizní aplikace mobilem nebo tvorba uživatelských profilů.

„Vývoj aplikace jsme pojali trochu jinak než obvykle. Jako odrazový můstek jsme využili zdrojový kód aplikace pro Android a upravili ho do podoby využitelné na zařízeních s operačním systémem iOS. Výsledkem je plnohodnotná aplikace, jejíž budoucí rozvoj navíc bude mnohem jednodušší a flexibilnější,“ řekl Marek Bukal, vedoucí vývoje Kuki.

Klienti s mobilními zařízeními Apple nyní mohou zakládat vlastní profily v rámci jednoho účtu, přepínat mezi standardním a dětským vzhledem uživatelského rozhraní či ovládat přehrávání na televizi pomocí iPhonu nebo iPadu. Přibylo i intuitivnější fulltextové vyhledávání, kontinuální přehrávání nebo snadnější přepínání mezi zpětným a živým sledováním.

Kuki má novou appku pro iOS
Kuki má novou appku pro iOS | foto: Kuki

Nová verze aplikace navíc kromě nových funkcí přináší také zvýšenou stabilitu a větší rychlost. Vývoj aplikace trval tři měsíce a další týdny zabralo betatestování, které skončilo na přelomu listopadu a prosince. Do budoucna vývojáři přitom počítají s tím, že aplikaci vydají i pro vybrané herní konzole a vybrané chytré hodinky.

Total
0
Shares