Xbox Game Pass Ultimate

Výkonné počítače nejsou potřeba. Project xCloud si hráči zamilovali

  • Project xCloud, který je součástí předplatného Game Pass Ultimate, slaví úspěch
  • Už má 15 milionů předplatitelů

Služba xCloud, která dovoluje hrát hry na velmi pomalých počítačích nebo například smartphonech, je trefou do černého. V současné době si ji předplácí už více než 15 milionů hráčů. Vyplývá to z hospodářských výsledků Microsoftu.

Project xCloud je klasickou streamovací herní službou. Uživatelé za určitý poplatek mohou využít výpočetní výkon počítačů Microsoftu, který je pro chod moderních her nezbytný, a na svém zařízení si pak zobrazí už jen samotnou hru.

Jedinou podmínkou je rychlé internetové připojení, aby mohl být obraz přenášen ve vysokém rozlišení a s maximálními detaily.

Xbox Game Pass Ultimate
Xbox Game Pass Ultimate | foto: Microsoft

V Česku je od září

Cloudové hraní bez jakýchkoli dalších poplatků je v České republice dostupné prostřednictvím předplatného Xbox Game Pass Ultimate od 15. září.

Na kolik přijde?

Hráči si mohou vyzkoušet první měsíc předplatného Xbox Game Pass Ultimate jen za 25,90 Kč. Kromě cloudového hraní Xbox Game Pass Ultimate dále zahrnuje přístup k více než 100 her jak pro konzole, tak PC, exkluzivní členské slevy, akce a perky, stejně jako členství Xbox Live Gold umožňující hraní s přáteli napříč různými zařízeními.

Po vypršení zvýhodněného období zaplatí hráči za standardní členství Xbox Game Pass Ultimate poplatek 339 Kč měsíčně, tedy 4 068 Kč ročně.

Total
3
Shares