Vyhledávání Huawei Petal Search

Vyhledávání Huawei Petal Search otevírá dveře k milionům aplikací

Petal Search nabízí způsob jak snadno a rychle vyhledávat obrázky, aplikace nebo zprávy, a to přímo z domovské obrazovky chytrého telefonu od Huawei – navíc bez kompromisů v oblasti bezpečnosti vašich osobních dat.

Nové aplikace na dosah ruky

Tržiště aplikací pro zařízení Huawei AppGallery nabízí mobilní aplikace v 18 kategoriích, které pokrývají potřeby všech skupin uživatelů – od zábavy, přes vzdělávání, až po aplikace pro podnikání. V porovnání s AppGallery, což je tradiční obchod s aplikacemi, nabízí Petal Search svým uživatelům možnost mnohem snazšího vyhledávání veškerého webového obsahu a aplikací do zařízení s mobilními službami Huawei (HMS) na jednom místě.

Petal Search podporuje více než 40 jazyků (včetně češtiny) a je dostupný ve 45 zemích světa a společnost Huawei plánuje rozšířit tuto aplikaci také do dalších zemí. Nástroj na vyhledávání bude součástí softwarového vybavení chytrých telefonů Huawei řady P40, konkrétně na P40 Pro, P40 a P40 lite a pro stávající uživatele ke stažení prostřednictvím AppGallery pod názvem Petal Search – Find Apps.

Důraz na bezpečnost

Společnost Huawei zdůrazňuje, že poskytuje nejvyšší míru bezpečnosti osobních údajů uživatelů při vyhledávání zajímavého obsahu nebo i při každodenním používání. HMS má šest regionálních centrál a 15 datacenter po celém světě – dokáže tak splnit lokální legislativní požadavky a data ukládají v místě, kam daný uživatel geograficky spadá. Citlivé osobní údaje jsou zpracovávány lokálně v zařízení a uživatelé produktů Huawei mají úplnou kontrolu nad svými osobními údaji.

Bezpečnostní prvky v AppGallery

V souvislosti s bezpečností je také třeba zmínit, že AppGallery má vlastní bezpečnostní systém, který ověřuje vývojáře v reálném čase, ve čtyřech krocích reviduje nahrané aplikace, poskytuje ochranu při stažení a instalaci a také preventivní systémy pro bezpečnost provozu aplikací. Všechny aplikace před zveřejněním v AppGallery prochází důkladnou kontrolou. Ověřuje se soukromí, kontrolují se slabá bezpečnostní místa, probíhá detekce nežádoucího chování a také manuální kontrola skutečného jména vývojáře.

AppGallery od Huawei navíc na celém světě zavedla systém kontroly věku u aplikací. Jak je tento systém navázaný na tématiku bezpečnosti? Blokuje totiž nevhodný obsah podle nastavení uživatele, aby nezletilí měli k dispozici pouze vhodné a bezpečné aplikace.

Nejvyšší standardy bezpečnosti

Petal Search vždy uvádí zdroj výsledků vyhledávání a dává uživatelům transparetně všechny informace o dostupných aplikacích a obsahu. AppGallery je navíc plně integrována do vyhledávání, takže aplikace dostupné v tomto obchodě se v novém nástroji zobrazí mezi prvními výsledky vyhledávání.

Total
10
Shares