Vybočte z nudného šedivého průměru pomocí nové řady barevného herního vybavení Logitech G

  • Logitech G představuje nové herní příslušenství
  • To zahrnuje headset, klávesnici či bezdrátové myši 

Logitech uvádí novou kolekci herních zařízení. Základem nové série je bezdrátový headset 733 LIGHTSPEED. Tato plně vybavená herní sluchátka s mikrofonem jsou k dispozici ve čtyřech barevných odstínech. Součástí série jsou také herní myši G203 a G305 a herní klávesnice G915 TKL bez numerického bloku.

U herního vybavení i jeho obalů převládaly dříve šedé, bílé a černé barvy. Se stále větším počtem a rozmanitějším složením členů herní komunity se hry i vybavení víc přizpůsobují jejich potřebám, mezi něž patří i snaha o zviditelnění.

Nový bezdrátový headset G733 je dostupný v bílé, modré, světle fialové a černé barvě, váží pouhých 278 gramů a má výměnný barevný náhlavní popruh. Je vybaven také měkkými dvouvrstvými náušníky z paměťové pěny, která se přizpůsobí tvaru hlavy.

K dispozici je i doplňková kolekce barevně sladěných náhlavních popruhů a sada zábavných, různě tvarovaných krytů mikrofonu, která je kompatibilní se všemi headsety Logitech G.

733 LIGHTSPEED | foto: Logitech G

Kromě sluchátek G733 si mohou hráči vybrat černou nebo bílou verzi bezdrátové mechanické herní klávesnice G915 TKL a černou, bílou, modrou nebo světle fialovou verzi herní myši G203 a bezdrátové herní myši G305.

Cena a dostupnost

Bezdrátový headset G733 LIGHTSPEED se bude prodávat za doporučenou cenu 4 129 Kč. Náhlavní popruhy, které jsou k dispozici v pěti variantách, mají mít cenu 220 Kč za kus a sada pěti zábavných krytů mikrofonu 220 Kč. Herní klávesnice G915 TKL bude stát 6 499 Kč, myš G305 se bude prodávat za 1 659 Kč a herní myš G203 LIGHTSPEED za 1 109 Kč. Všechny produkty by měly být dostupné v září.

Total
6
Shares