PS5

Vodafone v listopadu: Exkluzivní předprodej konzole PlayStation 5, iPhone 12 a koloběžka Ninebot Kickscooter E22E

  • Vodafone spouští předprodej PlayStationu 5
  • V nabídce operátora nechybí ani novinky od společnosti Apple, Huawei nebo Samsung

Exkluzivně u Vodafonu mohou noví i stávající zákazníci v předprodeji zakoupit se slevou až 4 000 korun horkou a dlouho očekávanou novinku PlayStation 5. V nabídce operátora najdeme také všechny čtyři varianty telefonu iPhone 12 a na řadě jsou už i výrazné vánoční slevy nejen na telefony, ale i na množství další elektroniky.

Startuje předprodej nových PlayStationů 5

Právě dnes zahájil Vodafone předprodej dvou verzí herní konzole Playstation 5. První verzí je konzole s diskovou mechanikou pro vkládání zakoupených her. Standardní cena je 13 601 korun. Druhou verzí je PlayStation 5 Digital Edition, do které už disk se hrou nestrčíte, hry se nakupují jen virtuálně v PlayStation Store. Cena tohoto modelu je 11 201 korun. Obě verze si ale může zákazník u Vodafonu zakoupit se slevou až 4 000 korun a věrný zákazník si je může odnést dokonce už za první platbu 1 koruna a zbytek v měsíčních splátkách.

„Konzoli tímto způsobem získá zákazník s našimi hlasovými tarify v kombinaci s internetem na doma. Stačí nově uzavřít nebo prodloužit smlouvu na 24 měsíců s minimálním měsíčním plněním od 390 korun. Pro zákazníky jsme také připravili možnost si pořídit ke konzoli druhý ovladač. Jeho cena je 1 877 korun. Nabídka je limitovaná a platí do vyprodání zásob,“ vysvětluje Jakub Králík, manažer portfolia koncových zařízení Vodafonu.

Veškeré informace ke konzolím, včetně technických parametrů, jsou na webu vodafone.cz/playstation5.

Vodafone
Vodafone akce | foto: Vodafone

Telefony značek Apple, Nokia i Samsung

V aktuální nabídce Vodafonu jsou už i všechny čtyři varianty nového telefonu iPhone 12. Modely 12 a 12 Pro jsou v prodeji od 23. října, modely 12 mini a 12 Pro Max se začnou prodávat 13. listopadu. Ve výbavě nechybí těmto přístrojům téměř nic včetně podpory sítě 5G, kvalitních fotoaparátů s novými funkcemi a rychlejším bezdrátovým nabíjením. Cena iPhone 12 začíná na částce 21 977 korun.

Vodafone nabízí i originální Apple příslušenství, ať už jde o sluchátka, nabíječky nebo silikonové kryty. Novinkou v nabídce je ale i Nokia 225 4G. Telefon od populárního výrobce ukazuje, že i na tlačítkovém přístroji můžete vyzkoušet, co nabízí síť 4G/LTE – rychlá data a lepší kvalitu hovorů díky VoLTE. Baterie má kapacitu 1 150 mAh a telefonu nechybí ani fotoaparát. Cena je 1 277 korun.

Kupec nového telefonu může sáhnout už i po modelu Huawei P smart 2021. Ten má displej s úhlopříčkou 6,67″, osmijádrový procesor Kirin 710A, 4 GB operační a až 128 GB uživatelské paměti. K tomu zadní fotoaparát se čtyřmi objektivy a rozlišením 48 Mpx. Baterie s kapacitou 5 000 mAh pak zajistí celodenní výdrž. Tento smartphone vyjde na 5 477 korun.

P Smart 2021
P Smart 2021 | foto: Huawei

Obchody Vodafonu se rozrostly i o Samsung Galaxy A42 5G. Nový model od tradičního výrobce má čtyři zadní fotoaparáty s rozlišením 48+8+5+5 Mpx, Super AMOLED displej s úhlopříčkou 6,6″, osmijádrový procesor, až 128 GB uživatelské a 4 GB operační paměti. Podporuje i nejmodernější sítě 5G, a to po potřebné aktualizaci firmwaru. Stojí 9 401 korun.

Vodafone také do své nabídky zařazuje první model stále populárnějšího výrobce OnePlus. Telefon Nord přináší displej s úhlopříčkou 6,44″, podporuje VoLTE a volání přes Wi-Fi, má osmijádrový procesor a v neposlední řadě i duální selfie fotoaparát s rozlišením 32+8 Mpx. Cena je stanovena na 10 977 korun.

Chytrý náramek, nové hodinky i elektrická koloběžka

Do nabídky přibyly i hodinky Apple Watch Series 6, fitness náramek Samsung Galaxy Fit2, sluchátka Huawei FreeBuds Pro nebo elektrickou koloběžka Ninebot Kickscooter E22E od značky Segway.

Total
0
Shares